Home > Aktualności, Komunikaty > Obóz zimowy już za 17 dni

Obóz zimowy już za 17 dni

Grudzień 27th, 2017

Obóz zimowy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku ferie w województwie mazowieckim wypadają bardzo wcześnie, a że FT na obóz jedzie już pierwszego dnia ferii to czasu mamy na prawdę bardzo niewiele! Wyjazd już 13 stycznia.

Na wstępie przekazujemy w Państwa ręce zatwierdzenie naszego obozu w Kuratorium. Aby je pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ. Jest to gwarancja spełnienia przez nas wymogów jakie stawia Ministerstwo Edukacji przed organizatorami wypoczynku.

W drugiej kolejności przekazujemy KARTĘ OBOZOWĄ, którą należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć Trenerom najpóźniej do 12.01 czyli do ostatniego dnia treningów przed wyjazdem. Aby ją pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ

Na obóz wyjeżdżamy w sobotę 13 stycznia o godzinie 8.30. Miejscem zbiórki jak zwykle jest parking przed kościołem przy ul. Przy Bażantarni 3, na Ursynowie. Wyjazd nastąpi około godziny 9.00, a na miejsce dotrzemy około 10.30. Wracamy 21 stycznia w to samo miejsce. Ostatnim posiłkiem będzie śniadanie, a dokładną godzinę powrotu podamy podczas obozu.

Jak zwykle podróżować w obie strony będziemy autokarem najwyższej klasy, z renomowanej firmy Raf-Trans.

W związku z  faktem, że w Baboszewie do dyspozycji oprócz pięknej hali sportowej mamy także znakomicie przygotowane boisko typu Orlik prosimy by każdy uczestnik oprócz halówek miał również żwirówki (nie korki). W całej Polsce oprócz Warszawy (nie wiedzieć czemu) na Orlikach obowiązuje zakaz gry w korkach.  W Baboszewie również. Dlatego abyśmy wszyscy i bez przeszkód mogli trenować na świeżym powietrzu prosimy o wyposażenie zawodników właśnie w żwirówki. Jeśli ktoś nie będzie miał, to prosimy by zabrał dwie pary halówek.

Podczas obozu będziemy mieli jedną wycieczkę autokarową oraz jedno lub dwa wyjścia na basen.  Dlatego prosimy o przyszykowanie kąpielówek i czepków.

Jeśli uczestnicy obozu zabiorą ze sobą telefony komórkowe, zaraz po przyjeździe do Baboszewa będą one zdeponowane i wydawane codziennie na mniej więcej 30 minut w celu kontaktu z rodzicami. Rodzice będą mogli również dzwonić na numery kadry by porozmawiać ze swoim dzieckiem lub o dziecku. Dokładana pora dzwonienia zostanie podana pierwszego dnia obozu. Zastrzegamy jednak, że jeśli zorientujemy się, że zawodnicy pobierają swoje telefony w celu grania w gry, telefony nie będą im wydawane :) Inaczej sprawa się będzie miała z najstarszymi zawodnikami, a dokładne zasady używania telefonów ustalimy już na miejscu w drodze negocjacji :)

Jeśli uczestnicy obozu zabiorą ze sobą gry elektroniczne typu PSP, zaraz po przyjeździe do Baboszewa będą one zdeponowane i zostaną oddane ostatniego dnia obozu tuż przed powrotem do Warszawy.

Górna granica kieszonkowego wynosi 120 zł. Jeśli chcą Państwo by to kadra trzymała pieniądze dzieci, prosimy o rozmienienie ich po 10 zł i zapakowanie do podpisanej koperty. Kieszonkowe, legitymację, kartę kwalifikacyjną i książeczkę zdrowia (może być kopia) przekazujemy kadrze na zbiórce. Prosimy nie wyposażać zawodników w obfity suchy prowiant ponieważ podróż potrwa około 1,5 godziny, a w autokarze nie wolno jeść. Pić można tylko wodę (nie smakową). Podczas obozu (a najlepiej przez cały rok :) ) obowiązuje całkowity zakaz spożywania niezdrowej żywności i napojów (chipsy, napoje gazowane itp).

Kadra obozu:

 1. Trener Filip Dzięciołowski – kierownik (508-066-744)
 2. Korneliusz Miczek – Trener/ Wychowawca (790-004-336)
 3. Marcin Gurak – Trener/ Wychowawca (697-216-492)
 4. Mateusz Dżuchil – Trener Asystent / Pomoc Wychowawcza

Rzeczy które należy mieć ze sobą:

 1. Halówki
 2. Żwirówki
 3. Czepek + kąpielówki+ klapki + ręcznik basenowy
 4. Książka, nie komiks itp.
 5. Ubrania Football Talents – obowiązkowo podpisane (!!!)
 6. Inne stroje do treningów
 7. Ciepłe ubranie do spacerów i zabaw śnieżnych
 8. Dwie pary butów zimowych
 9. Czapka, szalik, rękawiczki
 10. Strój do treningów na treningi na orliku
 11. Odzież termiczna na treningi na orliku
 12. Przybory kosmetyczne
 13. Dwa ręczniki
 14. Mały plecak/torba na wyjścia na basen, wycieczki, zakupy itp.
 15. Ulubiona maskotka

PLAN DNIA (może jeszcze ulec zmianom)

 • 7.00 pobudka
 • 8.00 śniadanie w formie szwedzkiego stołu
 • 9.00 - 13.00 treningi, zabawy, spacery, odprawy itp
 • 13.00 – obiad
 • 13.30 – 14.00 – drzemka poobiednia z obowiązkowym czytaniem książek
 • 14.30 – 18.00 – treningi, zabawy, odprawy, konkursy itp
 • 18.00 – kolacja w formie szwedzkiego stołu
 • 18.20 – 18.50 – kontakt telefoniczny z rodzicami
 • 19.00 – zabawy sportowe w hali i poza sportowe
 • 21.30 – cisza nocna

Zachęcamy do zabrania gier planszowych, karcianych, rakietek i piłeczek do ping ponga.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę za obóz proszone są o niezwłoczne przesłanie maila z danymi na adres filip@ftschool.pl Faktury będą przekazywane podczas zbiórki obozowej.

 

 

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania