Home > Komunikaty > Zebranie obozowe – otwieramy zapisy na obóz letni

Zebranie obozowe – otwieramy zapisy na obóz letni

Styczeń 29th, 2018

Ferie za nami, czas pomyśleć o wakacjach. W związku  z tym zapraszamy na zebranie informacyjne na temat obozu letniego Cmolas 2018. Zebranie odbędzie się w środę 7 Lutego w Szkole Podstawowej nr 313 przy ul. Cybisa 1. Zapraszamy wszystkich rodziców naszych zawodników i  zawodniczek, a szczególnie tych, którzy zastanawiają się nad wysłaniem dziecka na obóz/ kolonie po raz pierwszy.

Obóz letni odbędzie się w miejscowości Cmolas, woj. podkarpackie w terminie 13.07 – 26.07.2018 roku. Do Cmolasu pojedziemy po raz drugi. Pierwsza eskapada miała miejsce w lipcu 2017 roku. Boiska z naturalnej trawy, basen, pełnowymiarowa hala, miłe przyjęcie gospodarzy i radość na twarzach uczestników to tylko część z powodów, które zdecydowały o ponownym wybraniu tego miejsca.

Pracujemy obecnie nad wszystkimi szczegółami oferty obozowej, którą opublikujemy niedługo po zebraniu, natomiast chętnych zapraszamy już dziś. Lista obozowa zostaje otwarta. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres filip@ftschool.pl Po otrzymaniu zgłoszenia w odpowiedzi potwierdzimy otrzymanie maila oraz wpisanie Państwa dziecka na listę obozowiczów.

Zapraszamy.

Kategorie:Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania