Home > Aktualności, Komunikaty > Ligowi rywale znani w 2/3

Ligowi rywale znani w 2/3

Styczeń 30th, 2018

Polonia Warszawa, KS Ursus, Przyszłość Włochy, Hutnik Warszawa to tylko niektóre nazwy naszych wiosennych rywali. W zakładce Liga MZPN są już dostępne grafiki meczów dla rocznika 2003 i 2007. Czekamy na terminarz dla 2008. Obie nasze drużyny łatwo nie będą miały, ale jak zwykle powalczą o jak najlepsze wyniki.

Rocznik 2003 w swoim ostatnim sezonie w barwach Football Talents zmierzy się z; Polonią Warszawa, Hutnikiem Warszawa, Ursusem, Świtem, Warszawską APN i Naprzodem Stare Babice. Na wiosnę czeka nas 12 ostatnich spotkań FT. Zaczynamy już 17 marca meczem wyjazdowym z Hurtnikiem.

Rocznik 2007 w swoim ostatnim sezonie w systemie po 7-miu zagra przeciwko; Polonii Warszawa, UKS Okęciu, Przyszłości Włochy, Klub SNU i ATP Warszawa. Pierwsze spotkanie rozegramy 14 lub 15 kwietnia na wyjeździe przeciwko Polonii Warszawa

Terminarz dla rocznika 2008 powinien pojawić się „na dniach”.

Rocznik 2009 swoją przygodę z ligowymi zmaganiami rozpocznie od września. Do końca czerwca skupimy się na meczach sparingowych, które z większą intensywnością planujemy rozpocząć już od Lutego. Pierwszy sparing już w najbliższą sobotę z Jedynką Wyszków.

Zapraszamy do zakładki LIGA MZPN gdzie rozwijają się zakładki poszczególnych roczników.

 

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania