Home > Aktualności > Oferta obozu letniego CMOLAS 2018

Oferta obozu letniego CMOLAS 2018

Luty 9th, 2018

W środę odbyło się zebranie informacyjne przed obozem letnim Cmolas 2018. Dziś publikujemy ofertę i serdecznie zapraszamy do zapisów, tym bardziej, że obecnie zapisanych jest już ponad 25 osób.

Obóz letni to zawsze niezwykła przygoda, która ma na celu integrację zawodników i trenerów, szkolenie piłkarskie na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim dobrą zabawę i udane, niezapomniane wakacje.

Warunki w Cmolasie są doskonałe. Codzienne korzystanie ze świetnie przygotowanych, pełnowymiarowych boisk z naturalnej trawy, basenu, hali piłkarskiej oraz udział w wielu atrakcjach dodatkowych nie pozwalają na nudę.

Tym razem najstarszymi uczestnikami będą chłopcy urodzeni w 2007 roku, a najmłodsi 2011/2012, więc różnica będzie nie duża. To pozwoli na jeszcze więcej zabaw i atrakcji skierowanych specjalnie dla tego przedziału wiekowego.

Dodatkowo obóz ten będzie bardzo istotny dla dwóch grup treningowych – 2007/8 oraz 2009/10. Rocznik 2007/8 od września będzie grał w meczach ligowych na większych boiskach – po 9 -ciu na spalone, a czas obozu to czas intensywnych przygotowań do tego systemu gier. Rocznik 2009/10 od września rozpocznie zmagania ligowe a czas obozu również poświęcimy przede wszystkim na jak najlepsze przygotowanie całej grupy do rozgrywek.

Jak zawsze zapraszamy do zapisów również osoby spoza Football Talents. Jeśli nasi zawodnicy chcieliby zabrać kolegę/ów, którzy nie trenują piłki nożnej lub trenują w innym klubie – serdecznie zapraszamy!

Aby pobrać ofertę wystarczy kliknąć tu ——-> OFERTA

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – zarówno drogą mailową jak i telefoniczną.

ZAPRASZAMY!

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania