Home > Aktualności > Zapowiedź weekendu. Emocje gwarantowane :) (akt.1)

Zapowiedź weekendu. Emocje gwarantowane :) (akt.1)

Marzec 8th, 2019

Czeka nas nietypowy weekend. Oprócz dwóch meczów sparingowych zaplanowanych na niedzielę, w sobotę zagrają rodzice wraz z trenerami na III Turnieju Rodziców Football Talents. Przypominamy, że wszyscy chętni rodzice mogą jeszcze dołączyć do zabawy po prostu przychodząc w sobotę do Hali UCSiR przy ul. Dereniowej 48.

O turnieju rodziców szerzej piszemy TUTAJ

W najbliższą niedzielę 10.03 o godzinie 10:00 przy ul. Na Uboczu 9 odbędzie się piąty mecz młodych piłkarzy z rocznika 2011/12 (zbiórka o godzinie 9;30, prosimy o punktualne przybycie). Naszym rywalem będzie drużyna PUKS Ojrzanów. Kolejne spotkanie to nowe doświadczenie dla każdego zawodnika , które zaowocuje w przyszłości. Sparing zostanie rozegrany pod balonem, na sztucznej nawierzchni, a więc zabieramy korki,koszulki i spodenki treningowe FT, getry, ochraniacze, rękawiczki, dresy, odzież termoaktywną jeśli ktoś posiada, wodę niegazowaną. Ze strony zawodników liczymy na pełne zaangażowanie, dobrą grę i radość z każdej minuty spędzonej na boisku, natomiast rodziców zachęcamy do dopingowania naszych młodych sportowców.

Powołania otrzymują:

 1. Wojciech Ciećwierz
 2. Antek Drózd
 3. Dominik Lipski
 4. Marcin Słysz
 5. Wojciech Woźniak 
 6. Maks Łukaszewski
 7. Ignacy Nowiński
 8. Franek Tomczyński
 9. Jaś Pyzel 

W niedzielę, o godzinie 12.00, zagrają też zawodnicy z rocznika 2008. Wybiorą się oni pod balon przy ul. Podróżniczej 11, gdzie zmierzą się z zespołem AGAPE Białołęka. Nasz najbliższy rywal spadł co prawda w ostatnim sezonie z 2 ligi, ale na pewno trzeba się spodziewać trudnego i wymagającego przeciwnika. Na zbiórce spotykamy się o godz. 11.40, a przyjeżdżamy gotowi do gry. Ubieramy koszulki i spodenki treningowe, niebieskie getry oraz ochraniacze, a do picia bierzemy wodę. Nie zapominamy też o odzieży termicznej.

Powołania otrzymują:

 1. Maciek Maciąg
 2. Tymek Najdzik
 3. Krzyś Likos
 4. Wiktor Woźniak
 5. Igor Szwarc
 6. Bartek Krzyżewski
 7. Wojtek Wardzyński
 8. Kuba Zdunek
 9. Natan Salski
 10. Franek Wrotecki
 11. Antek Derda
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania