Home > Relacje meczowe > III Turniej Rodziców na duży plus :)

III Turniej Rodziców na duży plus :)

Marzec 10th, 2019

IMG_5166W sobotę spędziliśmy przemiłe trzy godziny na zabawie ale i walce sportowej podczas III Turnieju Rodziców Football Talents. Oczywiście prócz rodziców w piłkę grali (czyt. popisywali się) Trenerzy. W sumie zebrało się 5 drużyn z każdej grupy po trochu, choć najliczniej reprezentowane były drużyny z roczników 2011, 2012 i  2013. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Na wyróżnienie zasługują trzy Mamy, które dzielnie walczyły wśród blisko trzydziestki mężczyzn. Mama Igora i Szymona Kyrcz, Mama Tomka i Natana Salskich i Mama Kuby Musialika. Jedna strzeliła gola, druga walczyła jak lwica nie odpuszczając na krok żadnemu przeciwnikowi, a trzecia strzegła dostępu do swojej bramki ofiarnie i odważnie odbijając niemal wszystko co leciało w jej stronę :)

Turniej jak zwykle obfitował w piękne akcje, (nieporadne upadki) mocne strzały, (mijanie się z piłką), parady bramkarskie (plątanie się o własne nogi), ale co ważne nie zabrakło przepięknych goli, których zdobyliśmy aż 55.

Każda drużyna rozegrała osiem,  7- minutowych meczów systemem każdy z każdym, a na koniec rozegraliśmy wielki finał. Do niego awansowała drużyna Trenerów i reprezentanci rocznika 2013.

Ostatecznie zwycięzcami oczywiście został Rocznik 2013 (Trenerzy startowali jako pk :) ) a w nagrodę otrzymali szaliki i torby ekologiczne Football Talents.

IMG_5180

( Teoretycznie ) Nie same wyniki były tego dnia najważniejsze, tylko dobra zabawa, możliwość integracji i poruszania się, bo ponoć sport to zdrowie. Można powiedzieć, że (wyjątkowo) obyło się bez kontuzji (mamy nadzieję, że kolano Taty Ignacego wytrzymało w całości) co też cieszy i świadczy o doskonałej kondycji rodziców FT.

Tak więc jeszcze raz dziękujemy i przypominamy, że kolejna okazja do sportowej walki już w Czerwcu podczas IX Pikniku Rodzinnego Football Talents na który już teraz serdecznie zapraszamy!

IMG_5093 IMG_5058 IMG_5040 IMG_5166

PS> Więcej zdjęć już wkrótce na facebooku

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania