Home > Aktualności > Gramy w sobotę, gramy w niedzielę (akt.1)

Gramy w sobotę, gramy w niedzielę (akt.1)

Marzec 15th, 2019

W najbliższy weekend odbędą się dwa mecze sparingowe z udziałem zespołów Football Talents. Rocznik 2008, w sobotę zmierzy się z KS Grom, a rocznik 2010, pod wodzą nowego trenera, zagra w niedzielę przeciwko KS Wilanów. Oba mecze zapowiadają się interesująco, więc zapraszamy do kibicowania FT :)

W sobotę, o godzinie 14.30,  zagrają zawodnicy z rocznika 2008. Wybiorą się oni pod balon przy ul. Remiszewskiej 40, gdzie zmierzą się z zespołem KS Grom. Z naszym najbliższym rywalem spotkaliśmy się ostatnio ponad rok temu, a wynikiem tej rywalizacji był remis (6-6). Jesteśmy więc bardzo ciekawi jak nasi zawodnicy zaprezentują się w starciu z tym  przeciwnikiem, który niewątpliwie do najłatwiejszych należeć nie będzie. Na zbiórce spotykamy się o godz. 14.00, a przyjeżdżamy gotowi do gry. Zakładamy koszulki i spodenki treningowe, niebieskie getry oraz ochraniacze, a do picia bierzemy wodę. Nie zapominamy też o odzieży termicznej.

Powołania otrzymują:

 1. Maciek Maciąg
 2. Tymek Najdzik
 3. Wiktor Woźniak
 4. Wojtek Wardzyński
 5. Igor Szwarc
 6. Franek Wrotecki
 7. Natan Salski
 8. Antek Derda
 9. Krzyś Likos
 10. Bartek Krzyżewski
 11. Kuba Zdunek
 12. Jasiek Siek

Z meczem rocznika 2010 wiążemy spore nadzieje. Drużyna ta od niedawna ma już nowego Trenera (Patryka) a w ostatnim meczu, mimo niekorzystnego wyniku dostrzegliśmy kilka pozytywów. Liczymy, że w niedzielę będzie podobnie, a z każdym meczem będziemy „szli do przodu”. Bez wątpienia nasi zawodnicy, dzięki swojej pracy na treningach i wytrwałości będą się rozwijać a za tym przyjdzie w końcu upragnione zwycięstwo. Czy będzie to już teraz? Przekonamy się w niedzielę. Zbiórka o godzinie 8.30 przy ul. Sytej 123 na Wilanowie. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe. Mecz odbędzie się na boisku otwartym więc odzież termiczna, korki/żwirówki, czapki rękawiczki, kominy są jak najbardziej wskazane.

Powołania otrzymują:

 1. Artur Bieńkowski
 2. Marek Świstak
 3. Filip Chwesiuk
 4. Mateusz Bachański
 5. Grześ Niedbała
 6. Wojtek Winkler
 7. Krzyś Komorowski
 8. Bartek Majer
 9. Patryk Swat
 10. Szymon Bąk – prosimy o potwierdzenie obecności
 11. Mikołaj Romanowski
 12. Mikołaj Rutkowski
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania