Home > Aktualności > Sześć meczów Football Talents (akt.6)

Sześć meczów Football Talents (akt.6)

Kwiecień 11th, 2019

W najbliższy weekend zagrają niemal wszystkie grupy FT. Oprócz trzech meczów ligowych roczników 2007, 2008 i 2009 odbędą się trzy mecze sparingowe roczników 2010, 2011 i 2012. Aby było sprawiedliwie połowa spotkań została zaplanowana na sobotę, a połowa na niedzielę. Mamy więc komu kibicować :)

Weekend rozpoczną zawodnicy z rocznika 2011, następnie tuż po nich zagrają najstarsi gracze Football Talents. Jako ostatni w sobotę wystąpią piłkarze rocznika 2011. Niedzielę rozpoczniemy od ligowego meczu rocznika 2008, następnie sparingowa batalia rocznika 2012 i na koniec rocznik 2009. Co ciekawe wszystkie mecze zagramy w roli gości :)


Po dwóch poprzednich meczach, które nie doszły do skutku miejmy nadzieję, że w sobotę 13.04 o godzinie 10:00 przy ul. Przygodnej 2 obok SP 109 będziemy mogli zobaczyć w akcji młodych piłkarzy z rocznika 2011. O godzinie 9:45 widzimy się na zbiórce. Naszym rywalem będzie drużyna KS ZWAR Warszawa. Oczekiwania co do meczu to zdobycie kolejnego doświadczenia, dobra zabawa, sportowa walka ze strony zawodników oraz kolejne bramki piłkarzy FT. Na mecz zabieramy dresy, spodenki i koszulki FT, getry, korki, ochraniacze, odzież termoaktywną jeśli ktoś posiada oraz wodę niegazowaną do picia. Rodziców prosimy o dopingowanie swoich pociech, a wskazówki odnoście gry przekazywał będzie trener :)

Powołania otrzymują:

1.  Antek Kubicki
2. Marcin Słysz
3. Ignacy Nowiński
4. Jaś Gizowski
5. Dominik Lipski
6. Wojciech Ciećwierz
7. Maks Łukaszewski
8. Julek Sobolewski
9. Wojciech Woźniak
10. Emma Milej
11. Jaś Pyzel


Rocznik 2007 po dość pechowym meczu przed tygodniem, tym razem wybierze się do Żabieńca by zmierzyć się z tamtejszą Jednością. Zapowiada się ciekawy mecz, choć niestety nasza drużyna wystąpi wyraźnie osłabiona. Roszady w składzie jak zwykle są szansą dla zmienników, a że chętnych do pierwszej dziewiątki mamy wielu zapowiada się ciekawa rywalizacja. Mecz odbędzie się  w sobotę o godzinie 11.00. Zbiórka o godzinie 10.00 w Żabieńcu przy ul. Leśnej 20. Przyjeżdżamy w dresach FT, zabieramy korki, ochraniacze, niebieskie getry, picie, legitymacje (kto nie ma karty chipowej).

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Michał Ciechan
 3. Kuba Janus
 4. Igor Jasiurkowski
 5. Karol Klimek
 6. Kuba Kusyk
 7. Igor Kyrcz
 8. Kuba Musialik
 9. Tomek Pilarek
 10. Łukasz Sadowski
 11. Julek Sveen
 12. Szymon Wolak
 13. Igor Wydmański

W najbliższą sobotę o godzinie 12:30 drużyna FT rocznik 2010/2011 rozegra wyjazdowe spotkanie z Klubem Sportowym L.A.S, które odbędzie się na warszawskiej Pradze przy ulicy Henryka Łasaka o godzinie 12:30. Przeciwnicy tak jak i My – nie grają jeszcze w lidze, a więc spotkanie na pewno będzie wyrównane, a detale zaważą o wyniku spotkania. Chłopcy są podbudowani ostatnimi dwoma zwycięstwami z rzędu i na pewno będą chcieli dołożyć trzecie zwycięstwo, a jak będzie? Przekonamy się sami już w sobotę, dlatego też gorąco zapraszamy rodziców do dopingowania naszych chłopców !
Na zbiórce spotykamy się o godz. 12:00 i przyjeżdżamy gotowi do gry. Zakładamy koszulki i spodenki treningowe, niebieskie getry oraz ochraniacze, a do picia bierzemy wodę. Nie zapominamy też o odzieży termicznej(!!!).

Powołania otrzymują:

1. Nowicki Jakub
2. Kaczmarek Piotr
3. Klonowski Michał
4. Świstak Marek
5. Winkler Wojciech
6. Komorowski Krzysztof
7. Bieńkowski Artur
8. Filip Chwesiuk
9. Gawrysiak Filip
10. Hubert Jaśkowiak
11. Dawid Nowak
12. Wojtek Fimowicz


 

Ligową niedzielę rozpoczniemy od wyprawy na boisko przy ul. Myśliwieckiej 9, gdzie o godzinie 10.00 mecz przeciw Agrykoli Warszawa rozegrają zawodnicy z rocznika 2008. Po dwóch kolejkach, podobnie jak ich najbliższy przeciwnik, mają na swoim koncie komplet punktów i trzeba przyznać że udanie rozpoczęli wiosenny sezon. Rywal z pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych, ale wierzymy że nasz zespół stać na dobry występ i osiągnięcie jak najlepszego wyniku :) Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.00. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT, zabieramy białe getry, ochraniacze oraz wodę do picia. Zawodnicy nie posiadający karty chipowej pamiętają o zabraniu legitymacji.

Powołania otrzymują:

 1. Maciek Maciąg
 2. Antek Derda
 3. Bartek Krzyżewski
 4. Tymek Najdzik
 5. Jasiek Siek
 6. Igor Szwarc
 7. Wojtek Wardzyński
 8. Wiktor Woźniak
 9. Kuba Zdunek
 10. Adam Wróblewski

Na niedzielę, na godzinę 11.00 zaplanowany został kolejny sparing rocznika 2012. Tym razem zmierzymy się z naszymi ursynowskimi sąsiadami, czyli SEMP-em Ursynów. Liczymy na podobne emocje co w poprzednich rywalizacjach tego rocznika. Zbiórka o godzinie 10.35 przy ul. Koncertowej 4. Mecz odbędzie się na boisku otwartym, także prosimy o ubiór adekwatny do pogody. Gramy w strojach treningowych, a z powodu braku szatni przyjeżdżamy przebrani w korki/ żwirówki, niebieskie getry, ochraniacze (kto ma), koszulka i spodenki treningowe, picie. Powołania otrzymują:

 1. Sergiusz Kęsik
 2. Marcel Czapiewski
 3. Kuba Komorowski
 4. Konrad Satro
 5. Gniewko Sękowski
 6. Alek Stachurski
 7. Marcin Świdnicki
 8. Pola Słoniewska
 9. Stefan Słoniewski
 10. Kuba Woda

 

Kilka godzin później swoje trzecie ligowe spotkanie rozpoczną zawodnicy z grupy 2009/10. Ich przeciwnikiem będzie zespół Okęcia II Warszawa, a początek meczu (na boisku przy ul. Radarowej 1) zaplanowano na godz. 16.00. Ostatni mecz nie należał do najlepszych w wykonaniu naszej drużyny, ale jesteśmy przekonani że po całym tygodniu wytężonych  treningów znów zobaczymy ich dobrą grę :) Na zbiórce spotykamy się o godz. 15.10. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT, zabieramy białe getry, spodenki treningowe, ochraniacze oraz wodę do picia. Wszyscy zawodnicy obowiązkowo zabierają też legitymacje.

Powołania otrzymują:

 1. Oskar Czarniga
 2. Staś Idzikowski
 3. Michał Jaroszewicz
 4. Sebastian Klotz
 5. Kacper Koper
 6. Filip Kubiś
 7. Staś Leszowicz
 8. Igor Makowski
 9. Borys Redeł
 10. Franek Stańczak
 11. Grześ Walewski
 12. Tymek Wrotecki
 13. Michał Chomuntowski

 

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
 1. AdamN
  Kwiecień 12th, 2019 at 22:26 | #1

  UWAGA, w niedzielę Powiśle mocno zablokowane przez biegi, a dojazd samochodem na samą Agrykolę przed 10.00 może być niemożliwy.

Komentarze są zamknięte

Panel logowania