Home > Relacje meczowe > Dobra gra rocznika 2011/12

Dobra gra rocznika 2011/12

Kwiecień 14th, 2019

Sobotni poranek to kolejne emocje związane z rocznikiem 2011/12. Po dwóch nieudanych próbach rozegrania spotkania towarzyskiego, trzecia okazała się skuteczna. O godzinie 10 zawodnicy rozpoczęli mecz przy ul. Przygodnej 2 obok SP 109, a rywalem piłkarzy FT była drużyna KS ZWAR Warszawa.

W 1′ i 3′ spotkania straciliśmy bramki, wydawałoby się, że rywal będzie miał zdecydowaną przewagę lecz przypuszczenia były złudne. W 12′ spotkania oddaliśmy strzał na bramkę rywali, a w 13′ cieszyliśmy się z pierwszego gola, którego strzelił Antek Kubicki. Dwie minuty później Maks próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Pressing w wykonaniu naszych zawodników nadal trwał czego efektem były groźne sytuacje, a dużą aktywnością wykazywał się Wojtek Ciećwierz. W 20′ straciliśmy bramkę, jednak nie załamaliśmy się i dwie minuty później Dominik Lipski zdobył kontaktowego gola. W późniejszej fazie spotkania traciliśmy bramki, których powodem był brak chwilowej koncentracji. Ostatnie słowa pierwszej połowy należały do naszej drużyny. W 28′ meczu obejrzeliśmy akcję dzisiejszego dnia. Świetnie grę od bramki wznowił Jaś Gizowski, który podał do Antka Kubickiego, Antek zagrał piłkę wzdłuż linii do wychodzącego na pozycję Jaśka Pyzla, Jaś popatrzył na bramkarza i ze stoickim spokojem wykończył akcję nie dając szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

Druga połowa w wykonaniu naszych zawodników była słabsza aniżeli pierwsza. Brakowało sił, dlatego widzieliśmy kilka niedokładnych zagrań, stracone bramki oraz gorsze wznowienia gry przez naszych zawodników. Młodzi piłkarze nie wykazywali tak dużej wymiany pozycji jak w pierwszej części spotkania. Było oczywiście kilka pozytywów. Nasi zawodnicy mieli kilka stałych fragmentów gry, na bramkę gospodarzy strzelał Wojtek Ciećwierz, który po jednej z wielu prób zdobył swojego gola w tym meczu. Swoimi świetnymi interwencjami w defensywie Antek Kubicki nie raz uratował swoją drużynę od utraty bramki. Jaś Gizowski mimo straconych bramek zaprezentował się z dobrej strony w roli bramkarza, a Dominik Lipski w ostatniej minucie spotkania strzelił swoją drugą bramkę.

Dziś ujrzeliśmy zupełnie inny zespół aniżeli w ostatnim meczu. Wszyscy zawodnicy swoją postawą zasługują na wyróżnienie. Było bardzo dużo zaangażowania, walki o każdą piłkę, także zobaczyliśmy ciekawe akcję ofensywne, ale nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie. Dzisiejsze założenia co do meczu zostały zrealizowane: zdobyliśmy bramki, kolejne doświadczenie, zawodnicy bardzo dobrze bawili się na boisku. Rodzicom dziękujemy za wsparcie naszych zawodników. Nie zapominajmy, że czeka nas jeszcze wiele pracy, a wady będziemy naprawiali już we wtorek. Do zobaczenia :)
W meczu wystąpili:

1. Antek Kubicki (1 bramka, 1 asysta, wyróżnienie)
2. Marcin Słysz
3. Jaś Gizowski (bramkarz przez 3/4 meczu)
4. Dominik Lipski (2 bramki, zawodnik meczu)
5. Wojciech Ciećwierz (1 bramka, wyróżnienie)
6. Maks Łukaszewski (bramkarz przez 1/4 meczu)
7. Julek Sobolewski
8. Wojciech Woźniak
9. Jaś Pyzel (1 bramka)

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania