Home > Aktualności > 4 mecze w weekend (akt.4)

4 mecze w weekend (akt.4)

Maj 9th, 2019

Po świąteczno – majówkowych przerwach wracamy do regularnego grania. W najbliższy weekend czekają nas cztery mecze, trzy ligowe i jeden sparingowy. Trzy z nich rozegramy już w sobotę, a jeden w niedzielę. Ponadto nasi trenerzy przeprowadzą turniej piłkarski podczas Pikniku Szkoły Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7, na który serdecznie zapraszamy!

Równocześnie z piknikiem rozpocznie się pierwszy z weekendowych meczów, czyli spotkanie ligowe rocznika 2007 przeciwko KS Ursynów. Niestety od naszego ostatniego ligowe meczu upłynął już niemal miesiąc i sami jesteśmy ciekawi jak tak długa przerwa podziała na naszych zawodników.

Mecz zaplanowany został na godzinę 10.00 przy ul. Szaramowicza 12 w Warszawie. Zbiórka o godzinie 9.00. Przyjeżdżamy w dresach FT, zabieramy niebieskie getry, ochraniacze, picie oraz legitymacje (kto nie ma karty chipowej).

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Michał Ciechan
 3. Szymon Kazana
 4. Szymon Kyrcz
 5. Igor Kyrcz
 6. Kuba Musialik
 7. Tomek Pilarek
 8. Ignacy Rychcik
 9. Łukasz Sadowski
 10. Julek Sveen
 11. Bartek Świdnicki
 12. Szymon Wolak
 13. Igor Wydmański

Niedługo po meczu starszych kolegów, zawodnicy z grupy 2009/10 zagrają na boisku przeciwnika. Tym razem w sobotę, o godzinie 13.30, zmierzą się z zespołem Polonii Warszawa, a mecz odbędzie się przy ul. Spokojnej 13. Piąte spotkanie tego sezonu z pewnością dostarczy nam wielu emocji, a na postawę naszych zawodników z pewnością nie będziemy mogli narzekać. Na zbiórce spotykamy się o godzinie 12.30, przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, spodenki treningowe, ochraniacze oraz wodę do picia. Wszyscy zawodnicy obowiązkowo zabierają też legitymacje.

Powołania otrzymują:

 1. Łukasz Gąsiewski
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Filip Kubiś
 4. Sebastian Klotz
 5. Staś Leszkowicz
 6. Igor Makowski
 7. Borys Redeł
 8. Franek Stańczak
 9. Jakub Sulimierski
 10. Tomek Salski
 11. Grześ Walewski
 12. Tymek Wrotecki

Ostatni odcinek piłkarska soboty z FT rozpocznie się o godzinie 17:30 przy ul. Międzyparkowej 4 gdzie zawodnicy z rocznika 2011/12 zmierzą się z drużyną Varsovii Bródno. Na zbiórce stawiamy się równo o godzinie 17:00 (prosimy o niespóźnianie się). Na mecz zabieramy stroje FT, dresy, getry, ochraniacze, korki oraz wodę niegazowaną do picia. Rodziców prosimy o wspieraniu swoich zawodników, a od młodych piłkarzy podczas spotkania oczekujemy zaangażowania i dobrej zabawy.

Powołania otrzymują:

 1. Maks Łukaszewski
 2. Antek Kubicki
 3. Antek Drózd
 4. Jaś Pyzel
 5. Dominik Lipski
 6. Marcin Słysz
 7. Wojtek Woźniak
 8. Emma Milej
 9. Antek Tokarski
 10. Ignacy Nowiński
 11. Julek Sobolewski

Ligowy weekend z udziałem naszych zespołów zakończymy w niedzielę o godzinie 10.00, kiedy to swój mecz rozegrają zawodnicy z rocznika 2008. Na boisko przy ul. Lokajskiego 3 przyjedzie dobrze znany nam rywal – zespół Warszawskiej Akademii Piłkarskiej, z którym mierzymy się nieprzerwanie od dwóch sezonów i będzie to już 5 spotkanie obu drużyn. Choć częściej wychodziliśmy z tych potyczek zwycięsko to nie ma mowy o lekceważeniu niedzielnego rywala. Jednocześnie wierzymy w umiejętności naszych zawodników i czekamy na kolejny dobry występ. Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.10, przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, ochraniacze oraz wodę do picia. Kto nie ma karty chipowej musi mieć ze sobą również legitymację.

Powołania otrzymują:

 1. Nikodem Bosak
 2. Antek Derda
 3. Bartek Krzyżewski
 4. Krzyś Likos
 5. Kuba Mąka
 6. Tymek Najdzik
 7. Natan Salski
 8. Igor Szwarc
 9. Wojtek Wardzyński
 10. Wiktor Woźniak
 11. Franek Wrotecki
 12. Kuba Zdunek
 13. Maciek Maciąg

 

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania