Home > Relacje meczowe > Dwie dobre kwarty to za mało by zwyciężyć

Dwie dobre kwarty to za mało by zwyciężyć

Maj 13th, 2019

W sobotę o godzinie 17;30 przy ul. Międzyparkowej 4 mogliśmy zobaczyć piłkarskie zmagania rocznika 2011/12. Kolejny sparing wiąże się z kolejnymi doświadczeniami, które miejmy nadzieję przyniosą efekty w późniejszych latach. Rywalem naszych zawodników była drużyna Varsovii Bródno.

Pierwsza kwarta to doskonałe rozpoczęcie meczu przez naszych zawodników. W 1′ spotkania Dominik Lipski mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W kolejnych minutach nasi zawodnicy próbowali zaskoczyć rywala strzałami m.in Wojtka Woźniaka, Dominika Lipskiego i Antka Kubickiego. Drużyna Varsovii po jednym z naszych błędów zdobyła wyrównującego gola. W kolejnych minutach strzały na bramkę drużyny z Bródna oddawali nasi zawodnicy i po jednym z nich cieszyliśmy się z gola, którego autorem był Antek Kubicki. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 2:1 dla młodych piłkarzy FT.

Druga i trzecia kwarta to zupełnie inne oblicze naszych zawodników. Straciliśmy trzy bramki nie strzelając żadnej. W akcjach ofensywnych brakowało wykończenia,  w defensywie proste błędy, które drużyna Varsovii znakomicie wykorzystywała. Naszym zawodnikom zabrakło woli walki, lepszych wyborów oraz koncentracji.

Czwarta kwarta pokazała charakter, który drużyna posiada. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę, stwarzali sobie sytuacje strzeleckie jednak nie ustrzegli się utraty jednego gola. Drużynę Varsovii przed stratą bramki kilkukrotnie uchronił bramkarz oraz niecelne strzały naszych młodych piłkarzy.

Kolejny mecz, który pokazuje pozytywne momenty podczas meczu. Naszych zawodników stać na dobrą grę, walkę oraz pełne zaangażowanie jednak momentami nie skupiamy się na tym co istotne. Dwie słabsze kwarty zadecydowały o niekorzystnym wyniku.

Dużym plusem dzisiejszego meczu były śmiałe poczynania w ofensywie Wojtka Woźniaka, którego wybieramy najlepszym zawodnikiem meczu oraz Emmy Milej – wyróżnionej.

Sparing z Varsovią pokazuje jak wiele pracy nas czeka,  a na poprawienie swoich umiejętności piłkarskich zapraszamy już w najbliższy wtorek.

FT reprezentowali:

1. Maks Łukaszewski (bramkarz w jednej kwarcie)
2. Antek Kubicki (bramkarz w jednej kwarcie)
3. Antek Drózd (bramkarz w dwóch kwartach)
4. Jaś Pyzel
5. Dominik Lipski
6. Marcin Słysz
7. Wojtek Woźniak
8. Emma Milej
9. Antek Tokarski
10. Ignacy Nowiński
11. Julek Sobolewski

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania