Home > Aktualności, Komunikaty > Piknik już za półtora tygodnia

Piknik już za półtora tygodnia

Czerwiec 4th, 2019

Do IX RODZINNEGO PIKNIKU FOOTBALL TALENTS zostało już tylko półtora tygodnia. Jak zwykle szykujemy szereg atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Stałe punkty programu się nie zmieniają, będzie dużo piłki, dużo jedzenia, ale przede wszystkim liczymy na świetną zabawę w przemiłym towarzystwie :)

Jak co roku zależy nam, aby Piknik był współorganizowany przez Rodziców dlatego zwracamy się z prośbą o przygotowanie ciast, sałatek, przekąsek i innych znanych tylko Państwu, specjałów :)

Dzięki współpracy ze Szkołą 310 oraz Radą Rodziców zapewnimy grill, także przygotowanie kiełbasek, warzyw czy innych smakołyków prosto z rusztu jest jak najbardziej wskazane.

Zapewnimy oczywiście jednorazowe talerzyki, sztućce, kubeczki, serwetki itp. ale dbając o środowisko zwracamy się z prośbą o przygotowanie własnych zastaw – nie plastikowych – nie jednorazowych.

Zwracamy się do Państwa także z pytaniem (prośbą) , czy może ktoś posiada namiot, który mógłby pożyczyć na czas pikniku. Chodzi o to by schronić jedzenie i picie przed słońcem. Najlepszy byłby namiot 3×4 metry ale każdy inny również będzie przydatny :) Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z Trenerem Filipem (508-066-744, filip@ftschool.pl)

Czekamy również na Państwa pomysły, sugestie i propozycje. Wszystkie chętnie rozważymy. Chcielibyśmy współtworzyć Piknik z Wami, dzięki czemu wszyscy będziemy się czuli „jak u siebie”.

Przypominamy, że Piknik odbędzie się 15 Czerwca w godzinach 10.00 – 15.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 310, przy ul. Hawajskiej 7.

Wszystkich zawodników wraz z rodzinami i przyjaciółmi serdecznie zapraszamy!

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania