Home > Aktualności > Gramy w niedzielę i we wtorek (akt.2)

Gramy w niedzielę i we wtorek (akt.2)

Czerwiec 8th, 2019

W najbliższy weekend zostanie rozegrane tylko jedno ligowe spotkanie naszych drużyn, a o punkty powalczą zawodnicy z grupy 2009/10. Mecz rocznika 2008 został przełożony na inny termin, a najstarsi ”ligowcy” FT mają tym razem wcześniej zaplanowaną pauzę. Powołania zostaną przekazane po ostatnim treningu grupy oraz niedługo później pojawią się w aktualizacji tego wpisu.

Zawodnicy z grupy 2009/10 ponownie rozegrają swój ligowy mecz w niedzielę. Od godziny 10.00, na boisku przy ul. Międzyparkowej 4, rozpocznie się ich rywalizacja z drużyną Varsovii II. Pierwszy mecz obu zespołów dostarczył wielu (może nawet zbyt wielu :) ) emocji, a długimi momentami piłkarsko nie odstawaliśmy od faworyzowanego przeciwnika. Nasz zespół prezentuje się ostatnio bardzo dobrze, więc liczymy na kolejny dobry występ w przedostatnim meczu tego sezonu. Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.10, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, spodenki treningowe, ochraniacze oraz wodę do picia. Wszyscy obowiązkowo muszą zabrać również legitymacje lub inny dokument tożsamości.

Powołania otrzymują:

 1. Michał Jaroszewicz
 2. Kacper Koper
 3. Filip Kubiś
 4. Igor Makowski
 5. Borys Redeł
 6. Tomek Salski
 7. Franek Stańczak
 8. Grześ Walewski
 9. Tymek Wrotecki
 10. Staś Leszkowicz
 11. Łukasz Gąsiewski
 12. Jakub Sulimierski – prosimy o potwierdzenie obecności

Ostatni ligowy mecz tego weekendu rozegrany zostanie… we wtorek (11.06) :) Na prośbę drużyny FC Puma został zmieniony termin najbliższego meczu rocznika 2008 i odbędzie się on dopiero w następnym tygodniu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, a jego miejscem będzie nasze boisko treningowe przy ul. Hawajskiej 7. W związku z tym zaplanowany tego dnia trening zostaje odwołany, a zawodnicy nie powołani na mecz mogą go odrobić na poniedziałkowych lub środowych zajęciach grupy 2007/08.

Mecz z FC Puma jest niesamowicie istotny dla układu tabeli, ponieważ jego zwycięzca wyląduje przed ostatnią kolejką na drugim miejscu. Na zbiórce spotykamy się o godz. 16.15, a przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, ochraniacze oraz wodę do picia. Kto nie ma karty chipowej zabiera też legitymację.

Powołania otrzymują:

 1. Antek Derda
 2. Krzyś Likos
 3. Kuba Mąka
 4. Tymek Najdzik
 5. Natan Salski
 6. Igor Szwarc
 7. Wiktor Woźniak
 8. Franek Wrotecki
 9. Kuba Zdunek
 10. Maciek Maciąg
 11. Jasiek Siek
 12. Wojtek Wardzyński

Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom :)

 

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania