Home > Aktualności > Ostatni weekend tego sezonu (akt.)

Ostatni weekend tego sezonu (akt.)

Czerwiec 14th, 2019

Zbliża się ostatni weekend tego sezonu. W następnym tygodniu trenujemy do piątku, a od soboty (22.06) zaczynamy wakacje. Dlatego ten weekend będzie intensywny bardziej niż zwykle. Sobota zarezerwowana została na IX Rodzinny Piknik Football Talents, o którym piszemy w notce niżej. Niedziela przeznaczona jest na mecze, których tego dnia rozegramy aż pięć.

Orientacyjny Harmonogram Pikniku:

 • 10.00 Konkurs rzutów karnych – rocznik 2012-2014
 • 10.15 Konkurs rzutów karnych – rocznik 2009 – 2011
 • 10.30 Konkurs rzutów karnych – rocznik 2007 – 2008
 • 10.45 Konkurs rzutów karnych  Pań
 • 10.55 Konkurs rzutów karnych  Panów
 • 11.10 Konkurs rzutów karnych Trenerów
 • 11.20 Oficjalne Otwarcie IX Rodzinnego Pikniku Football Talents wraz z pamiątkowym zdjęciem
 • 11.40 Mecz/mini turniej dla zawodników i zawodniczek z rocznika 2012 – 2014
 • 11.55 Mecz/mini turniej dla zawodników i zawodniczek  z rocznika 2009 – 2011
 • 12.20 Mecz/mini turniej dla zawodników i zawodniczek  z rocznika 2007 – 2008
 • 12.45 Mecz/mini turniej Pań (Mamy, Ciocie, Babcie, Siostry itd.)
 • 13.10 Turniej Panów (Ojców, Wujków, Dziadków, Braci, Trenerów)
 • 15.00 Zakończenie Pikniku

NIEDZIELA:

W niedzielę 16.06 o godzinie 9:30 zostanie rozegrany ostatni mecz w tym sezonie. Rocznik 2011/12 uda się do Pruszkowa na boisko przy ul.Promyka, a naszym rywalem będzie Akademia Piłkarska Młody Talent, która również treningi piłkarskie zaczęła od września ubiegłego roku. To drugi mecz obydwu drużyn przeciwko sobie. Ostatni mecz stał na wyrównanym poziomie, po którym padł wynik 1:1. Miejmy nadzieję, że emocje towarzyszące w niedzielny poranek będą równie dobre jak te ostatnie, które mogliśmy przeżyć z okazji trójmeczu przy ul. Hawajskiej. Na zbiórce widzimy się o godzinie 9:00, a na mecz standardowo bierzemy korki, stroje, wodę do picia, ochraniacze i getry. Rodziców zachęcamy do pozytywnego dopingowania swoich pociech.

Powołania otrzymują:

 1. Ciećwierz Wojciech
 2. Drózd Antek
 3. Pyzel Jaś
 4. Słysz Marcin
 5. Tokarski Antek
 6. Łukaszewski Maks
 7. Kubicki Antek
 8. Lipski Dominik
 9. Komelkov Artem

Tego samego dnia, o godzinie 11:00 (zbiórka godzina 10:20) kolejny sprawdzian przed drużyną FT rocznik 2010. Spotkanie sparingowe zostanie rozegrane przy Barcelońskiej 8, a drużyną przeciwną będzie Football Academy. Zawodnicy zabierają ze sobą wodę do picia, korki, stroje, getry, ochraniacze i dużo chęci do sportowej rywalizacji. Rodziców zachęcamy do pozytywnego wspierania zawodników.

Powołania otrzymują:

1. Szymon Bąk
2. Piotr Kaczmarek
3. Krzyś Komorowski
4. Miki Rutkowski
5. Dawid Nowak
6. Tomek Olewniczak
7. Artur Bieńkowski
8. Filip Chwesiuk
9. Kacper Domański
10. Grzesiu Niedbała

Zawodnicy z grupy 2009/10 swój ostatni mecz w tym sezonie zagrają w niedzielę na boisku przy ul. Lokajskiego 3. W rolę gości wcieli się tym razem zespół Polonii Warszawa, z którym od godz. 10.00 mierzyć się będą młodzi piłkarze FT. Mamy nadzieję na kolejny dobry występ naszej drużyny, która w każdym meczu potwierdza, że jest coraz lepsza :) Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.00, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe i niebieskie getry, spodenki treningowe, ochraniacze oraz wodę do picia. Każdy obowiązkowo zabiera również legitymację lub inny dokument tożsamości.

Powołania otrzymują:

 1. Łukasz Gąsiewski
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Kacper Koper
 4. Filip Kubiś
 5. Staś Leszkowicz
 6. Grześ Walewski
 7. Tymek Wrotecki
 8. Mateusz Marczuk
 9. Tomek Salski
 10. Olaf Twarowski
 11. Tomek Kamiński
 12. Borys Redeł
 13. Igor Makowski

Drugi mecz z udziałem naszych zawodników rozpocznie się o godz. 16.00, a zostanie rozegrany na boisku przy ul. Czumy 8. To właśnie tam chłopcy z rocznika 2008 zmierzą się z Warszawską Akademią Piłkarską. Liczymy na udane zakończenie bardzo dobrego sezonu, a przede wszystkim dobrą grę naszych młodych piłkarzy. Na zbiórce spotykamy się o godz. 15.00, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, ochraniacze oraz wodę do picia. Kto nie ma karty chipowej pamięta również o spakowaniu legitymacji lub innego dokumentu tożsamości.

Powołania otrzymują:

 1. Niko Bosak
 2. Antek Derda
 3. Bartek Krzyżęwski
 4. Krzyś Likos
 5. Tymek Najdzik
 6. Natan Salski
 7. Jasiek Siek
 8. Igor Szwarc
 9. Wojtek Wardzyński
 10. Wiktor Woźniak
 11. Adam Wróblewski
 12. Franek Wrotecki
 13. Kuba Zdunek
 14. Maciek Maciąg

 

Na koniec niedzielnych zmagań wystąpią najstarsi zawodnicy FT. O godzinie 18.15 podejmować będziemy na boisku w Milanówku sąsiadów z dzielnicy, czyli KS Ursynów. W pierwszym meczu padł zasłużony remis 3:3. Liczymy, że i w niedzielę będziemy świadkami atrakcyjnego widowiska i pożegnania trudnego dla naszych zawodników sezonu. Zbiórka o godzinie 17.15 w Milanówku przy ul. Turczynek 8. Przyjeżdżamy w dresach. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, picie, ortaliony

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Kuba Janus
 3. Igor Jasiurkowski
 4. Szymon Kazana
 5. Karol Klimek – prośba o potwierdzenie obecności
 6. Bartek Kowalczyk – prośba o potwierdzenie obecności
 7. Kuba Kusyk
 8. Tomek Pilarek
 9. Ignaś Rychcik
 10. Łukasz Sadowski
 11. Julek Sveen
 12. Szymon Wolak
 13. Igor Wydmański
 14. Igor Kyrcz ???
 15. Szymon Kyrcz ???

 

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
 1. Mariusz Lipski
  Czerwiec 14th, 2019 at 11:41 | #1

  Do boju 2011/12!!!

Komentarze są zamknięte

Panel logowania