Home > Relacje meczowe > g. 23.00 Football Talents- KKS Kolbuszowianka 7:2

g. 23.00 Football Talents- KKS Kolbuszowianka 7:2

Lipiec 24th, 2019

Relację z meczu rocznika 2009 przygotowali zawodnicy z 2008.

Zaczęliśmy ustawieniem 1-3-2-1. Po minucie było zagrożenie bramkowe dla FT. W 2 minucie zagrożenie stworzył Grześ Walewski. Chwilę później z rożnego dośrodkował Kacper Koper i zaliczył asystę do Grzesia Walewskiego.

W 12 minucie zawodnicy z Kolbuszowianki strzelili gola na 1:1. 1 kwarta zakończyła się wynikiem 1:1

Statystyki:

Asysta : (1) Kacper Koper

Gole : (1) Grzegorz Walewski

Początek II kwarty dla rocznika 2009 zaczął się wspaniale. Igor Lagutkov strzela na bramkę, jest 2:1 dl FT. FT dobrze presuje przeciwnika. Była groźna sytuacja Michała Jaroszewicza, lecz goalkeeper Kolbuszowianki się spisał. Nie minęła minuta a Igor Makowski oddał już strzał ale środkowy obrońca go zablokował.

Kolejna sytuacja nie do powstrzymania. Czyli popis Igora Lagutkova, który w niebywałym stylu przerzucił piłkę do Michała Jaroszewicza, ale ten nie strzelił. Po 2 minutach było już 3:1 dla naszych podopiecznych. Bramkę strzelił Grześ. To był już ostatni akcent tej drugiej kwarty.

Trzecia kwarta meczu rozpoczęła się od dalekiego wybicia bramkarza naszych przeciwników po akcji 1 na 1. Trzydziesta czwarta minuta meczu to już prowadzenie FT 4:1 po strzale Grzesia Walewskiego z ostrego kąta. Zawodnik naszego zespołu miał podwójne powody do radości, ponieważ ustrzelił hat-tricka. Kilka minut później piłka wyszła na corner po obronie strzału Grzesia. W czterdziestej pierwszej minucie jeden z zawodników Kolbuszowianki odda strzał nad bramką Tymka Wroteckiego. Dwie minuty później Tomek Salski umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu Michała Chomuntowskiego. pod koniec trzeciej kwarty po akcji sam na sam Tymek Wrotecki wybija piłkę po udanej interwencji. Trzeci kwadrans meczu zakończył się wynikiem 5:1 dla Footaball Talents.

 

FT zaczęło 4-tą kwartę bardzo dobrze, bo już w 2 minucie Grześ strzelił gola główką po rewelacyjnym dośrodkowaniu Kacpra Kopra. Był to gol na 6-1 dla FT. Już 3 min później Tomek Salski miał okazję na gola lecz strzelił koło bramki. W następnej minucie Kacper Koper miał okazję na podwyższenie wyniku lecz podobnie jak Tomek nie udało mu się strzelić bramki. Z kolei chwilę później, bo już w 7 minucie wynik podwyższył Grześ, asystował mu Igor Lagutkov. Jak się później okazało był to ostatni gol dla naszej drużyny.

Po 4 minutach KKS Kolbuszowianka przeprowadziła groźną akcję na naszą bramkę lecz nie było tam nawet strzału. W ostatniej minucie meczu KKS Kolbuszowianka strzeliła nam bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 7-2 dla FT.

Najlepszym zawodnikiem meczu został Grześ Walewski, za dobre ustawianie się w ataku oraz stworzenie sytuacji. Na wyróżnienie zasługują Kacper Koper, za rewelacyjne podania, oraz Mateusz Marczuk, za genialną grę w obronie.

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania