Home > Aktualności > g.18.35 Przedostatni dzień pełen zajęć

g.18.35 Przedostatni dzień pełen zajęć

Lipiec 26th, 2019

Tak dynamicznego dnia dawno nie mieliśmy. U Kadry obozu dominują przygotowania do Gali Football Talents,  która została zaplanowana na godzinę 20.20. Zawodnicy mieli treningi, ale i ostatnie mecze ligowe.

Rocznik 2009 grał sparing z Tarnovią, który po wyrównanej walce niestety ostatecznie nieznacznie przegraliśmy, a po południu ostatni mecz rozgrywał rocznik 2008. Tu też  było nam bardzo ciężko, co tylko potwierdza, że zmęczenie naszych piłkarzy jest już na prawdę na wysokim poziomie. Mimo tego jednak w ostatnich sekundach ‚wyciągnęliśmy’ wynik meczu z 0:3 na 3:3 pieczętując ostatnią akcję spotkania przepiękną bramką Kuby Zdunka.

Zmęczeniem się jednak zupełnie nie przejmujemy, bo właśnie po to tu przyjechaliśmy. Dzięki wielu meczom i treningom zdobyliśmy mnóstwo doświadczeń i wiedzy, która bez wątpienia pomoże nam w meczach ligowych.

Przypominamy, że w sobotę (jutro) wyjeżdżamy z Cmolasu około godziny 10.00. Tak więc w Warszawie będziemy około 14.30. Z drogi, poprzez facebook, na bieżąco będziemy informować jak przebiega podróż. Wracamy na parking (UWAGA!) Hipermarketu Auchan i OBI. Autokar zaparkuje bliżej części gdzie znajdują się sklepy EURO AGD, GO SPORT.

parking 1

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania