Home > Aktualności, Komunikaty > Kolejny sezon ligowy zbliża się wielkimi krokami

Kolejny sezon ligowy zbliża się wielkimi krokami

Sierpień 6th, 2019

Jeszcze tak niedawno spotykaliśmy się na czerwcowym Pikniku FT, a już mamy sierpień. A skoro tak to coraz bliżej inauguracja kolejnego sezonu treningowego, a co za tym idzie, także ligowego. Na pierwsze treningi zapraszamy już 21 sierpnia. Obecnie pracujemy nad grafikiem, który niebawem opublikujemy na naszej stronie.

W sezonie ligowym 2019/2020 reprezentować naszą szkółkę będą cztery zespoły, dwa z nich w systemie po 9-ciu, oraz dwa po 7-miu. Będą to roczniki 2007/8, 2008, 2009/10 i 2010/11. Te grupy treningowe rozpoczynają zajęcia właśnie od 21 sierpnia. Roczniki 2011/12, 2012/13 i 2013/14 zaczną 2 września.

Zajęcia sierpniowe będą prowadzone od 17.00 do 19.00 w pierwszym tygodniu, a w drugim od 17.00 do 20.00 w podziale na dwie grupy wiekowe po półtorej godziny.

Zajęcia sierpniowe traktujemy bardzo poważnie dlatego prosimy o jak najwyższą frekwencję na treningach. Opłata za ten miesiąc będzie podana w kolejnym wpisie wraz z grafikiem. Jak co roku będzie ona dotyczyła tylko tych zawodników, którzy w sierpniu trenują, a jej wysokość będzie zależna od ilości treningów na których poszczególny zawodnik był obecny.

Tak więc życzymy miłych wakacji bo dla ligowych piłkarzy FT zostało ich już tylko dwa tygodnie :)

PS> Osoby, które wiedzą, że na pewno będą obecne na sierpniowych zajęciach, lub na pewno nie będą, prosimy o wysłanie maila na adres filip@ftschool.pl Pozwoli nam to oszacować łączną liczbę zawodników oraz lepiej przygotować się do zajęć.

Dziękujemy!

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania