Home > Aktualności > Ostatnie mecze pierwszej rundy sezonu (akt.4)

Ostatnie mecze pierwszej rundy sezonu (akt.4)

Październik 3rd, 2019

Kolejne mecze ligowe przed nami. Tym razem trzy z czterech spotkań zagramy w roli gospodarza, co ostatnio jest rzadkością. Szczególnie dla rocznika 2008, który w tym sezonie w tej roli wystąpi po raz pierwszy. Oprócz r.2008 gościć przyjezdnych będą roczniki 2007 i 2010, a wyjazd na Włochy czeka rocznik 2009.

Rozpoczniemy meczem rocznika 2008, który jak wspomnieliśmy w roli gospodarza zmierzy się z drużyną Turbo Football Academy. „Naszym” boiskiem będzie „Wronik” w Raszynie przy ul. Unii Europejskiej 2. Mecz został zakontraktowany na sobotę, na godzinę 16.00. Patrząc tylko na wyniki i pozycje w tabeli może wydawać się, że naszym zawodnikom przyjdzie zmierzyć się z najsłabszym rywalem w lidze. Nie ma jednak mowy o lekceważeniu przeciwnika, bo ostatecznie wszystko i tak zweryfikuje postawa na boisku. Na zbiórce spotykamy się o godz. 15.10. Zabieramy ortaliony, odzież termiczną, ochraniacze, białe i niebieskie getry, picie oraz legitymacje szkolne (kto nie ma kart chipowych).

Powołania otrzymują:

 1. Nikodem Bosak
 2. Antek Derda
 3. Ignacy Kołodyński
 4. Krzyś Likos
 5. Maciek Maciąg
 6. Kuba Mąka
 7. Tymek Najdzik
 8. Piotrek Olewniczak
 9. Natan Salski
 10. Jasiek Siek
 11. Wojtek Wardzyński
 12. Wiktor Woźniak
 13. Franek Wrotecki
 14. Kuba Zdunek

 

Pozostałe trzy spotkania odbędą się niedzielę.  O godzinie 10:00 przy ulicy Lokajskiego 3 chłopcy z rocznika 2010/2011 zagrają kolejne ligowe spotkanie, tym razem z Football Academy. Będzie to zdecydowanie najcięższy nasz dotychczasowy mecz ligowy, gdyż 16 czerwca tego roku rozegraliśmy sparing z FA i ulegliśmy w nim 3:14. Football Academy zgarnęło na chwilę obecną komplet punktów wygrywając wszystkie spotkania. Chłopców czeka ciężkie spotkanie, a więc nie może zabraknąć motywacji. Chłopcy przychodzą wypoczęci, wyspani i przede wszystkim po śniadaniu!

Zawodnicy zabierają ze sobą legitymacje szkolne, wodę do picia, korki, białe i niebieskie (nowe) getry, ochraniacze, ortaliony, odzież termiczną i dużo chęci do sportowej rywalizacji. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 09:00. Prosimy o punktualne przybycie.

Powołania otrzymują:

 1. Filip Chwesiuk
 2. Marek Świstak
 3. Wojtek Fimowicz
 4. Julek Maleszewski
 5. Mateusz Gracz
 6. Borys Małecki
 7. Krzysio Komorowski
 8. Olek Jędrysiak
 9. Bartek Majer
 10. Filip Gawrysiak
 11. Tomek Salski

 

Jedynie 30 minut później, czyli o godzinie 10.30 rozpocznie się mecz rocznika 2009 przeciwko Przyszłości Włochy. Rywalizacja odbędzie się w Warszawie przy ul. Rybnickiej 25 na Włochach. Oba zespoły mierzyły się już ze sobą w poprzednim sezonie. Raz zdecydowanie górą byli nasi zawodnicy, a w rewanżu… rywale zrezygnowali z przyjazdu co poskutkowało walkowerem dla FT. Dobra gra i wynik przeciw Agrykoli pozwala nam z optymizmem patrzeć na ten pojedynek, choć w dniu meczu nie może nam zabraknąć pełnego zaangażowania i odpowiedniej koncentracji. Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.40. Zabieramy ortaliony, odzież termiczną, ochraniacze, białe getry, spodenki treningowe, picie oraz legitymacje szkolne.

Powołania otrzymują:

 1. Jakub Sulimierski
 2. Oskar Czarniga
 3. Adrian Nowicki
 4. Michał Jaroszewicz
 5. Kacper Koper
 6. Igor Makowski
 7. Mateusz Marchlewski
 8. Mateusz Marczuk
 9. Grześ Walewski
 10. Tymek Wrotecki
 11. Staś Leszkowicz
 12. Olaf Twarowski
 13. Franek Stańczak

 

Na koniec weekendowe emocje sięgną zenitu. Będący na pierwszym miejscu w tabeli rocznik 2007 zmierzy się z drugą w klasyfikacji Olimpią Warszawa. Różnica między tymi zespołami to zaledwie jeden punkt. Mecz odbędzie się o godzinie 16.00 w Milanówku przy ul. Turczynek 8. Zbiórka o godzinie 15.00. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT. Zabieramy ortaliony, odzież termiczną, ochraniacze, białe i niebieskie getry, picie oraz legitymacje szkolne (kto nie ma kart chipowych).

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Michał Ciechan
 3. Kuba Janus
 4. Szymon Kazana
 5. Igor Kyrcz
 6. Szymon Kyrcz
 7. Kuba Musialik
 8. Tomek Pilarek
 9. Ignaś Rychcik
 10. Łukasz Sadowski
 11. Julek Sveen
 12. Szymon Wolak
 13. Igor Wydmański
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte