Home > Relacje meczowe > Udany rewanż w Bobrowcu

Udany rewanż w Bobrowcu

Październik 27th, 2019

W sobotę 26 października swoje czwarte spotkanie sparingowe w tym sezonie rozegrał rocznik 2011. Rywalem naszych młodych piłkarzy była drużyna FC Bobrowiec. Niespełna miesiąc temu w pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 7:7. Przed spotkaniem mieliśmy nadzieję, że spotkanie będzie zacięte a przede wszystkim, że nasi zawodnicy zdobędą kolejne doświadczenie.

Pierwsze minuty spotkania to wysoki pressing założony przez naszych zawodników. Strzały na bramkę rywala oddawał Dominik Lipski oraz Antek Drózd. W 4 minucie padła pierwsza bramka dla naszej drużyny, a zdobył ją Oskar Waliszczak po świetnym podaniu Antka Tokarskiego. Minutę później prowadzenie podwyższył ponownie Oskar, a po chwili Antek Drózd podawał do Dominika Lipskiego, a ten strzelił tuż obok bramki. Po tej sytuacji widoczna była przewaga gospodarzy, którzy strzelili bramkę kontaktową. W ostatniej minucie pierwszej kwarty nasza drużyna miała dwa rzuty wolne, jednak żadnego z nich nie udało zamienić się na bramkę.

W drugich piętnastu minutach meczu nasz zespół zaczął przeważać na boisku, można było zobaczyć wiele akcji ofensywnych oraz bardzo dużo oddawanych strzałów na bramkę rywala. Dwie akcję zakończone zostały pozytywnie, a trafienia na swoje konto zapisał Dominik Lipski oraz Ignacy Nowiński, który strzałem w okienko nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

Trzecia kwarta to jeszcze większa przewaga naszej drużyny. Na bramkę rywala w 31 minucie strzelał Oskar Waliszczak, a 60 sekund później bramkarza drużyny przeciwnej sprawdził Jaś Gizowski. W 34 minucie spotkania Ignacy Nowiński podwyższył prowadzenie. Minęło kilkanaście sekund, a nasz zespół ponownie zdobył bramkę, której autorem był Jaś Gizowski. Dwie minuty później ten sam zawodnik zdobył kolejne trafienie. Po dobrej grze w ofensywie wkradło się troszkę luzu w szeregi naszej drużyny, a rywale bardzo dobrze to wykorzystali i pokonali Marcina Słysza. Stracona bramka podziałała motywująco na naszych zawodników. Dominik Lipski oraz Hubert Jaśkowiak pokonali bramkarza drużyny przeciwnej i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 9:2.

Czwarta kwarta w naszym wykonaniu była najsłabsza. Zawodnicy nie trzymali pozycji, straciliśmy jedną bramkę nie strzelając żadnej. W 53 minucie spotkania pozytywnym momentem było świetne zagranie Jaśka Pyzla do Ignacego jednak ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił.

Mecz możemy zaliczyć do udanych. W kolejnym spotkaniu strzelamy dużo bramek, co cieszy. Gra ofensywna wyglądała bardzo dobrze. Zawodnikiem meczu został Jaś Pyzel, który w roli środkowego pomocnika odnajduję się znakomicie, bardzo dobrze odbierał piłkę po czym świetnie rozgrywał do swoich kolegów. Wyróżnienie ląduje u Oskara Waliszczaka, zawodnik ten dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków w grze defensywnej i ofensywnej. Pamiętajmy, że wskazówki odnośnie gry naszych zawodników przekazuje TRENER :).

W meczu wystąpili:
1.Kubicki Antek (bramkarz w IV kwarcie)
2.Słysz Marcin (bramkarz w I,II,III kwarcie)
3.Drózd Antek
4.Pyzel Jaś
5.Lipski Dominik (dwie bramki)
6.Nowiński Ignacy (dwie bramki)
7.Waliszczak Oskar (dwie bramki)
8.Gizowski Jaś (dwie bramki)
9.Tokarski Antek (asysta)
10.Jaśkowiak Hubert (jedna bramka)
11.Olewniczak Tomasz

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania