Home > Aktualności > W długi weekend cztery mecze (akt.4)

W długi weekend cztery mecze (akt.4)

Październik 31st, 2019

Przed nami Święto Zmarłych, a co za tym idzie długi weekend. Liga jest jednak nieubłagana i trzeba grać. Oczywiście mecze sparingowe w tym czasie zawieszamy.  Jedno spotkanie ligowe zaplanowane zostało na sobotę, a trzy na niedzielę .

W sobotę zagra rocznik 2007, który zmierzy się z Akademią Piłkarską Wilki. Pierwszy mecz między tymi drużynami był dla nas bardzo trudny. Po dobrej pierwszej połowie i słabszej drugiej, skromnie wygraliśmy 1:0. Teraz zapowiada się jeszcze trudniejsza rywalizacja. Mecz zaplanowany został na sobotę 2 listopada na godzinę 14.45 w Milanówku przy ul. Turczynek 8. Zbiórka o 13.45. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną, ortaliony, picie i dokument ze zdjęciem (kto nie ma karty chipowej).

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Kuba Janus
 3. Szymon Kazana
 4. Igor Kyrcz
 5. Szymon Kyrcz
 6. Kuba Musialik
 7. Tomek Pilarek
 8. Łukasz Sadowski
 9. Julek Sveen
 10. Bartek Świdnicki
 11. Szymon Wolak
 12. Igor Wydmański

Zawodnicy z grupy 2009/2010 podobnie jak w ostatniej kolejce swój mecz rozegrają w niedzielę, również o godzinie o 10.00. Jedyną zmianą jest miejsce spotkania, a tym razem wybiorą się oni na boisko przy ul. Myśliwieckiej 9 gdzie ich rywalem będzie MKS Agrykola II Warszawa. Pierwsze starcie obu zespołów wspominamy bardzo dobrze, bo to nasi zawodnicy zaprezentowali się wtedy zdecydowanie lepiej od przeciwnika. Mamy nadzieję na kolejny pełen emocji i pięknych akcji mecz naszej drużyny :) Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.00 (przy budynku klubowym), a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną oraz wodę do picia. Do plecaka/torby pakujemy również legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

 1. Igor Makowski
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Kacper Koper
 4. Michał Chomuntowski
 5. Grześ Walewski
 6. Franek Stańczak
 7. Rysiek Woda
 8. Tymek Wrotecki – prosimy o potwierdzenie
 9. Staś Leszkowicz
 10. Łukasz Gąsiewski
 11. Adrian Nowicki - prosimy o potwierdzenie

Również w niedzielę o godzinie 10:00 rocznik 2010 rozegra swój przedostatni ligowy mecz. Będzie on ostatnim w roli gospodarza w tym roku. Zmierzymy się z drużyną PSS Legion Warszawa z którą niestety przyszło nam przegrać 7:3 na ciężkim terenie na Białołęce. Boisko było dla nas nieprzyjemne, bardzo szerokie przez co nie potrafiliśmy się na nim odnaleźć. W niedzielę powinno być lepiej i atut własnego boiska może nas postawić w nieco lepszej sytuacji niż przed miesiącem. Spotkanie rozegra się najprawdopodobniej o zajęcie trzeciego miejsca w lidze.

Zawodnicy zabierają ze sobą legitymacje szkolne, wodę do picia, korki, białe i niebieskie (nowe) getry, ochraniacze, ortaliony, odzież termiczną i dużo chęci do sportowej rywalizacji. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 9:00. Prosimy o punktualne przybycie.
PRZYJEŻDŻAMY NIEPRZEBRANI! Przebierzemy się w szatni.

Powołania otrzymują:

 1. Filip Chwesiuk
 2. Mateusz Gracz
 3. Olek Jędrysiak
 4. Krzyś Komorowski
 5. Borys Małecki
 6. Marek Świstak
 7. Kuba Nowicki
 8. Artur Bieńkowski
 9. Julek Maleszewski
 10. Tomek Salski

Na koniec weekendowych emocji pozostanie nam mecz rocznika 2008.  Zawodnicy z tej grupy stoją w najbliższą niedzielę przed kolejną szansą na objęcie prowadzenia w ligowej tabeli, które z powodu swojej pauzy stracili na rzecz Realu Varsovia. Czwarty raz z rzędu zagrają na boisku w Raszynie, ponownie o godzinie 18.00, gdzie do tej pory wygrali wszystkie swoje mecze. Tym razem w „gości” przyjedzie zespół WBS, a pamiętając pierwszą rywalizację obu drużyn trzeba podejść do rywala z respektem i w pełni skoncentrowanym. Tych elementów nie brakuje ostatnio naszym zawodnikom, więc jesteśmy przekonani że również tym razem zaimponują charakterem i świetną pracą zespołową. Na zbiórce spotykamy się o godzinie 17.10, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy białe getry, ochraniacze, odzież termiczną oraz wodę do picia. Do plecaka/torby pakujemy również legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem (kto nie ma karty chipowej).

Powołania otrzymują:

 1. Niko Bosak
 2. Antek Derda
 3. Krzyś Likos
 4. Maciek Maciąg
 5. Wiktor Woźniak
 6. Kuba Zdunek
 7. Franek Wrotecki
 8. Jasiek Siek
 9. Igor Szwarc
 10. Wojtek Wardzyński
 11. Natan Salski
 12. Tymek Najdzik
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania