Home > Aktualności > Kończymy udany sezon ligowy (akt.5)

Kończymy udany sezon ligowy (akt.5)

Przed nami ostatni ligowy weekend. 10 kolejnych sobót i niedziel minęło nam niezwykle szybko, a to ze względu na pozytywne emocje z jakimi co tydzień się spotykaliśmy. Mamy nadzieję, że sam finish rozgrywek również zapamiętany będzie z powodu dobrej gry naszych młodych piłkarzy. Przed nami pięć spotkań, cztery ligowe i jedno sparingowe.

Zawodnicy z rocznika 2008 swój ostatni ligowy mecz w tym sezonie rozegrają w sobotę, a odbędzie się on o godz. 10.00 na boisku przy ul. Pabla Picassa (Białołęcki Ośrodek Kultury). Jak co tydzień liczymy na dobry mecz naszego zespołu, dzięki któremu udowodnimy że zeszłotygodniowy remis z WBS był tylko „wypadkiem przy pracy” i udanie zakończymy kolejne jesienne rozgrywki. Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.10, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy ze sobą niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną oraz wodę do picia. Nie zapominamy również o legitymacji lub innym dokumencie ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

 1. Jasiek Siek
 2. Franek Wrotecki
 3. Tymek Najdzik
 4. Krzyś Likos
 5. Kuba Zdunek
 6. Maciek Maciąg
 7. Wiktor Woźniak
 8. Natan Salski
 9. Wojtek Wardzyński
 10. Staś Zych
 11. Antek Derda
 12. Ignacy Kołodyński
 13. Niko Bosak
 14. Igor Szwarc
 15. Kuba Mąka

Także w sobotę 9 listopada i to dokładnie o tej samej porze, czyli o godzinie 10.00 swój kolejny mecz sparingowy rozegra rocznik 2011. Rywalem naszego zespołu będzie drużyna KS Armado  rocznik 2010/11. Spotkanie zostanie rozegrane przy ul. Szolc Rogozińskiego 2. Na zbiórkę zapraszamy pół godziny wcześniej (9:30). Prosimy o stosowny ubiór zawodników do aury panującej sobotniego poranka. Uwagi odnośnie gry przekazywał będzie trener, a rodziców prosimy o pozytywne wspieranie swoich pociech.

Powołania otrzymują:

 1. Marcin Słysz
 2. Antek Drózd
 3. Jaś Pyzel
 4. Oskar Waliszczak
 5. Wojtek Ciećwierz
 6. Julek Sobolewski
 7. Antek Szcześniak
 8. Dominik Lipski
 9. Artem Komelkov

W niedzielę od godziny 10.00, na boisku przy ul. Lokajskiego 3, zawodnicy z grupy 2009/2010 rywalizować będą z drużyną Przyszłości II Włochy. W ostatnim ligowym pojedynku w tym sezonie liczymy na dobrą postawę naszego zespołu i pełne emocji oraz świetnych akcji spotkanie. Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.10, a przyjeżdżamy na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy ze sobą białe getry, spodenki treningowe, ochraniacze, odzież termiczną oraz wodę do picia. Nie zapominamy również o legitymacji lub innym dokumencie ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

 1. Michał Chomuntowski
 2. Łukasz Gąsiewski
 3. Staś Idzikowski
 4. Kacper Koper
 5. Staś Leszkowicz
 6. Igor Makowski
 7. Mateusz Marchlewski
 8. Adrian Nowicki
 9. Franek Stańczak
 10. Grześ Walewski
 11. Tymek Wrotecki
 12. Rysiek Woda
 13. Olaf Twarowski
 14. Mateusz Marczuk
 15. Borys Redeł

Tak jak w sobotę rozegramy dwa mecze dokładnie o tej samej porze tak i w niedzielę sytuacja się powtórzy. O godzinie 10:00 przy ulicy Sytej 123 na Wilanowie rocznik 2010 rozegra ostatni mecz ligowy w tym roku. Spotkanie rozegramy z Football Academy, czyli z liderem tabeli, który ma już pewny awans do wyższej ligi. W poprzednim pojedynku ulegliśmy 3:7, a emocji było co niemiara, gdyż do przerwy prowadziliśmy 2:0, po trzeciej kwarcie było 2:2 i dopiero ta ostatnia była rozstrzygającą. To spotkanie będzie ważne w kontekście utrzymania się na trzecim miejscu w lidze.

Zawodnicy zabierają ze sobą legitymacje szkolne, wodę do picia, korki, białe i niebieskie (nowe) getry, ochraniacze, ortaliony, odzież termiczną i dużo chęci do sportowej rywalizacji. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 9:00. Prosimy o punktualne przybycie.
PRZYJEŻDŻAMY NIEPRZEBRANI! Przebierzemy się w szatni.

Powołania otrzymują:

 1. Filip Chwesiuk
 2. Marek Świstak
 3. Tomek Salski
 4. Krzyś Komorowski
 5. Olek Jędrysiak
 6. Mateusz Gracz
 7. Borys Małecki
 8. Wojtek Fimowicz
 9. Michał Klonowski
 10. Bartek Majer

Na koniec emocje będą jednocześnie największe i najmniejsze w jednym. Rocznik 2007 jest już pewny promocji do drugiej ligi, ale sam awans nie był naszym celem. Znacznie ważniejszy jest rozwój i stałe postępy. Mecz z Olimpią, czyli vice liderem tabeli jest więc dokładnie tak samo istotny jak każde z poprzednich dziewięciu spotkań. Nie dajemy sobie ani odrobiny luzu.

Mecz zaplanowany został na niedzielę 10 listopada na godzinę 17.00. Zbiórka o godzinie 16.00 przy ul. Obrońców Tobruku 11. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT (kto ma). Zabieramy białe getry, ochraniacze, odzież termiczną, ortaliony, wodę i dokument ze zdjęciem (kto nie ma karty chipowej).

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Kuba Janus
 4. Szymon Kazana
 5. Igor Kyrcz
 6. Szymon Kyrcz
 7. Kuba Musialik
 8. Tomek Pilarek
 9. Ignaś Rychcik
 10. Łukasz Sadowski
 11. Julek Sveen
 12. Bartek Świdnicki
 13. Antek Szymański
 14. Mikołaj Warnawin
 15. Szymon Wolak
 16. Igor Wydmański
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Panel logowania