Home > Relacje meczowe > Poprawny występ rocznika 2007

Poprawny występ rocznika 2007

Grudzień 2nd, 2019

Ostatniego dnia Listopada rocznik 2007 wybrał się na turniej halowy organizowany przez UKS Okęcie, OSiR Włochy Cup. Nasz występ nie był idealny, ale też nie można specjalnie narzekać na naszych zawodników. Poza pierwszym meczem, w którym zjadła nas trema zagraliśmy poprawnie. Było to jednak za mało by znaleźć się w strefie medalowej.

Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie uzyskując 9 punktów. Trzy mecze wygraliśmy i trzy przegraliśmy. Do półfinałów awansowały tylko dwie pierwsze drużyny z 7-mio zespołowej grupy. Poza wspomnianym pierwszym spotkaniem z Laurą Chylice, w którym kompletnie zjadła nas trema i nie umieliśmy wykonać najprostszych zagrań prezentowaliśmy się zgodnie z oczekiwaniami. Tam gdzie umiejętności starczyło, tam wygraliśmy, tam gdzie rywale byli lepsi (mecze z APJD i BKS) przegraliśmy.

Uzyskane wyniki i zdobywcy goli:

 • Football Talents – Laura Chylice 0:2
 • Football Talents – BKS 7 0:3
 • Football Talents – RKS Okęcie 3:0 Gole: Michał Ciechan, Julek Sveen, Igor Wydmański, Asysty: Igor Wydmański -dwie
 • Football Talents – APJD 1:5, Gol: Szymon Kazana
 • Football Talents – Delta 5:1, Gole: Michał Ciechan, Szymon Kazana, Igor Wydmański, Mikołaj Warnawin – dwa. Asysty: Szymon Kazana, Michał Ciechan, Igor Wydmański – dwie
 • Football Talents – Polonez 4:1, Gole: Mikołaj Brela, Igor Wydmański -dwa, Mikołaj Warnawin. Asysty: Mikołaj Warnawin – trzy, Igor Wydmański

Bilans bramkowy: 13:12

Najlepszymi zawodnikami naszej drużyny zostali wybrani Michał Ciechan (grał najrówniej i strzelił dwie bardzo ważne bramki) oraz Igor Wydmański najskuteczniejszy w naszej drużynie – zarówno pod względem goli jak i asyst. Wyróżnienie za kilka świetnych interwencji dla naszego bramkarza -  Igora Kyrcza.

Football Talents reprezentowali:

 1. Igor Kyrcz, bramkarz
 2. Julek Sveen, kapitan,  1 gol
 3. Szymon Wolak
 4. Igor Wydmański – 4 gole i 5 asyst
 5. Szymon Kazana – 2 gole i 1 asysta
 6. Mikołaj Brela – 1 gol
 7. Mikołaj Warnawin – 3 gole i 3 asysty
 8. Michał Ciechan – 2 gole i 1 asysta
 9. Ignaś Rychcik

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzone popołudnie. Specjalnie podziękowania dla Kuby Musialika za dopingowanie kolegów mimo braku powołania!

Kategorie:Relacje meczowe Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte

Panel logowania