Home > Aktualności, Komunikaty > Zapisy na IV Turniej Rodziców Football Talents

Zapisy na IV Turniej Rodziców Football Talents

Styczeń 6th, 2020

Slajd1Kolejny raz, dbając o formę rodziców naszych zawodników i zawodniczek :) zorganizujemy Turniej Rodziców Football Talents. Już za niespełna trzy tygodnie, dokładnie 25 stycznia 2020 roku usłyszymy pierwszy gwizdek, jakże prestiżowych zmagań, na które niektórzy czekają cały rok.  Tak jak przed dwunastoma miesiącami, miejscem zawodów będzie Hala UCSiR przy ul. Dereniowej 48. Zapisy otwieramy już dziś!

Na dzień dzisiejszy hala zarezerwowana jest w sobotę, 25 stycznia 2020r. na 3 godziny, od godziny 10.00 do 13.00, ale w przypadku większej ilości chętnych możliwe jest wydłużenie imprezy do godziny 14.00.

Zgodnie z poprzednimi edycjami proponujemy, by każdy rocznik (każda grupa FT) wystawił jedną drużynę reprezentacyjną.  Ale jeśli ta sztuka nam się nie uda, po zamknięciu zapisów ostatecznie zdecydujemy o formule turnieju. Może ciekawą opcją byłoby granie w składach dobranych przez ślepy los, w której również trenerzy zostaną rozdzieleni do różnych teamów :) Czekamy na Państwa sugestie :)

Zgłoszeń dokonujemy na dwa sposoby:

  1. Zgłoszenie indywidualne – każdy chętny osobno wysyła maila, sms (filip@ftschool.pl, 508066744) zgłaszając swoją obecność, a następnie za pośrednictwem FT trafi do zespołu swojego rocznika lub innej drużyny w zależności od formuły zawodów,
  2. Zgłoszenie drużynowe – „kapitan” drużyny zgłasza mailowo zespół podając pełny skład.

Zapisy przyjmujemy do środy, 15 stycznia  2020r. Wpisowe na zawody wynosi 40 zł od osoby płatne w dniu turnieju. 

Zespoły będą rywalizować w składach 4+ bramkarz.  Mecze będą trwały po około 7-10 minut.

Serdecznie zapraszamy do udziały w imprezie, której nadrzędnym celem jest dobra zabawa, integracja i przekazywanie prawidłowych wzorców młodszym pokoleniom, które gorącą zachęcamy do kibicowania! Nie zapominamy również o celu, jakim jest aktywności fizyczna i dbanie o kondycję  oraz zdrowie, co w dzisiejszych czasach często niestety schodzi na dalszy plan.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zapisy! Nie ma co zwlekać… :) A może po raz pierwszy uda się uzbierać żeńską drużynę…?

Slajd1

Kategorie:Aktualności, Komunikaty Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Komentarze są zamknięte