Home > Aktualności > Zaczynamy noworoczne granie (akt.)

Zaczynamy noworoczne granie (akt.)

W najbliższą weekend rozpoczniemy zmagania meczowe w 2020 roku. Przed nami trzy mecze sparingowe roczników 2011, 2009 i 2007. Wszystkie trzy odbędą się w sobotę. Trzymamy kciuki za dobry początek roku i zapraszamy do kibicowania naszym młodym piłkarzom.

Rocznik 2011 będzie podejmował zespół Polonii Warszawa S.A. Sparing zostanie rozegrany o godzinie 9:30 ul. Na uboczu 9 pod balonem na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zawodnicy na zbiórce stawią się punktualnie o godzinie 9:00. Młodzi piłkarze zabierają ze sobą: korki,spodenki i koszulki FT, ochraniacze, odzież termoaktywną, dresy, a także wodę do picia oraz dobrą formę :). Rodziców prosimy o pozytywne wspieranie swoich zawodników, a wskazówki odnośnie gry tradycyjnie przekazywał będzie trener.

Powołani:
1.Ciećwierz Wojciech
2.Drózd Antek
3.Gizowski Jan
4.Kubicki Antoni
5.Lipski Dominik
6.Pyzel Jan
7.Słysz Marcin
8.Tokarski Antoni
9.Waliszczak Oskar
10.Łukaszewski Maksymilian

Przeciwnikiem rocznika 2009/10 będzie dobrze im znany z rywalizacji ligowej zespół Przyszłości Włochy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 na boisku otwartym przy ul. Rybnickiej 25 lub (jeśli pogoda nie pozwoli) na hali znajdującej się przy klubowym budynku. W związku z tym na zbiórkę, zaplanowaną na godzinę 10.30, przyjeżdżamy przygotowani do gry w jednych lub drugich warunkach (w pierwszej kolejności do gry na boisku):) Na boisku otwartym nasi zawodnicy zagrają w odzieży termicznej oraz koszulkach, spodenkach i getrach treningowych. Na hali obowiązywał ich będzie ten sam strój minus „termika” (plus oczywiście buty halówki :) ). W obu przypadkach powołani obowiązkowo muszą mieć na nogach ochraniacze oraz wodę do picia przy linii bocznej.

Powołania otrzymują:

 1. Łukasz Gąsiewski
 2. Staś Idzikowski
 3. Michał Jaroszewicz
 4. Staś Leszkowicz
 5. Igor Makowski
 6. Adrian Nowicki
 7. Borys Redeł
 8. Franek Stańczak
 9. Mateusz Warnawin
 10. Rysio Woda

Na koniec sobotnich zmagań wystąpi rocznik 2007/8, który stoi przed bardzo trudnym zadaniem, bowiem zmierzy się z zespołem Varsovii. Mecz odbędzie się 11 stycznia o godzinie 13.00 pod balonem przy ul. Międzyparkowej 4. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 12.15. Zabieramy odzież termiczną, niebieskie getry, picie. Gramy w strojach meczowych.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Michał Ciechan
 4. Kuba Janus
 5. Szymon Kazana
 6. Karol Klimek
 7. Kuba Kusyk
 8. Igor Kyrcz
 9. Szymon Kyrcz
 10. Tomek Pilarek
 11. Ignacy Rychcik
 12. Łukasz Sadowski
 13. Julek Sveen
 14. Mikołaj Warnawin
 15. Szymon Wolak
 16. Igor Wydmański
Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.