Home > Aktualności > Cztery mecze, jeden turniej (akt.4)

Cztery mecze, jeden turniej (akt.4)

Dużo grania czeka nas w najbliższy weekend. W meczach sparingowych, swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy z roczników 2010, 2009, 2008 i 2007, a  na mini turniej wybiorą się zawodnicy z rocznika 2012. Większość, bo aż 4 z 5 tych wydarzeń zostały zaplanowana na sobotę, a tylko rocznik 2007 wystąpi wczesnym niedzielnym rankiem.

W sobotę o godzinie 10:00 rocznik 2010 rozegra kontrole spotkanie z Warszawską Akademią Futbolu. Spotkanie rozegramy na boisku przy ulicy Lokajskiego 3 (rozgrywamy tu mecze ligowe jako gospodarze), lecz w sobotę będzie inaczej – zagramy jako goście. WAF to drużyna, która spadła z trzeciej ligi do czwartej, a więc będą grali w tej samej klasie rozgrywkowej co my. Zapowiada się emocjonujące spotkanie.

Zawodnicy zabierają ze sobą wodę do picia, korki, niebieskie (nowe) getry, ochraniacze, odzież termiczną, a wcześniej jedzą śniadanie! Zbiórka zaplanowana została na godzinę 9:20. Prosimy o punktualne przybycie.

Powołania otrzymują:

1. Artur Bieńkowski
2. Hubert Jaśkowiak
3. Marek Świstak
4. Bartek Majer
5. Olek Jędrysiak
6. Mateusz Gracz
7. Filip Chwesiuk
8. Wojtek Fimowicz
9. Krzysio Komorowski
10. Tomek Salski


Rocznik 2012 ponownie wystąpi w mini turnieju organizowanym przez Sporting Warszawa. Zawody tak jak w Grudniu odbędą się pod balonem przy ul. Na Uboczu 9. W trakcie imprezy zagramy trzy 20 minutowe mecze. Zbiórka zaplanowana została na godzinę 10.00. Wyjątkowo przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe. Pod balonem temperatura zazwyczaj jest niewiele wyższa niż na świeżym powietrzu dlatego prosimy o adekwatny ubiór.  Naszymi rywalami będą:

 • g. 10.30 UKS 141 I – Football Talents
 • g. 10.55 UKS 141 II – Football Talents
 • g. 11.20 WAF – Football Talents

Koniec zawodów nastąpi przed godziną 12.00.

Powołania otrzymują:

 1. Adam Haft- Szatyński
 2. Sergiusz Kęsik
 3. Kuba Komorowski
 4. Ignacy Kozłowski
 5. Michał Rak
 6. Gniewko Sękowski
 7. Janek Skwarliński
 8. Marcin Świdnicki
 9. Stefan Słoniewski
 10. Kuba Woda
 11. Wojtek Woźniak

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych nie będzie mógł pojawić się na meczu, prosimy o pilny kontakt z trenerem.


Zawodnicy z grupy 2009/10 w najbliższy weekend zagrają na Ursynowie, tym razem pod balonem. W sobotę, od godziny 13.00, na boisku przy ul. Grzegorzewskiej 10 będą towarzysko rywalizować z zespołem KS Ursynów. Na zbiórce spotykamy się o godz. 12.40, a przyjeżdżamy na nią przebrani do gry. Zakładamy więc koszulki, spodenki i getry treningowe (niebieskie) a do tego zestawu dokładamy ochraniacze, odzież termiczną i koniecznie wodę do picia.

Powołania otrzymują:

 1. Michał Chomuntowski
 2. Łukasz Gąsiewski
 3. Staś Idzikowski
 4. Michał Jaroszewicz
 5. Igor Makowski
 6. Mateusz Marchlewski
 7. Franek Stańczak
 8. Rysio Woda
 9. Tymek Wrotecki
 10. Mateusz Warnawin
 11. Staś Leszkowicz

Zawodników z rocznika 2008 czeka w sobotę wyjazd na pojedynek z zespołem Drukarza Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00, a jego miejscem będzie tzw „Wembley” w Parku Skaryszewskim (wjazd od al. Waszyngtona) – czyli sztuczne boisko na którym swoje treningi oraz mecze rozgrywa z reguły nasz sobotni rywal. Na zbiórce spotykamy się o godz. 15.30, a przyjeżdżamy na nią gotowi do gry. Zakładamy więc koszulki, spodenki i getry treningowe (niebieskie) a do tego zestawu dokładamy ochraniacze, odzież termiczną i koniecznie wodę do picia.

Powołania otrzymują:

 1. Maciek Maciąg
 2. Tymek Najdzik
 3. Piotrek Olewniczak
 4. Franek Wrotecki
 5. Wiktor Woźniak
 6. Kuba Zdunek
 7. Staś Zych
 8. Jasiek Siek
 9. Igor Szwarc
 10. Antek Derda
 11. Krzyś Likos
 12. Kuba Kusyk
 13. Kuba Musialik

Przed najstarszymi zawodnikami naszej szkółki kolejne trudne zadanie. Tym razem rocznik 2007 zmierzy się z zespołem KS Piaseczno, który w minionym sezonie spadł z pierwszej do drugiej ligi. Trzy sezony temu graliśmy z  tym przeciwnikiem w lidze raz przegrywając, a raz remisując. W niedzielę faworytem na pewno będą gospodarze, a my postaramy się zebrać kolejne cenne doświadczenia.

Mecz rozpocznie się w niedzielę już o godzinie 9.15 rano. Zbiórka o godzinie 8.30 przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie. Przyjeżdżamy gotowi jak na mecz ligowy. Zabieramy białe getry. Koniecznie spakowane mamy ortaliony, odzież termiczną (góra i dół) czapki, kominy, rękawiczki. Mecz będzie rozgrywany na świeżym powietrzu.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Michał Ciechan
 4. Karol Klimek
 5. Kuba Janus
 6. Szymon Kazana
 7. Igor Kyrcz
 8. Tomek Pilarek
 9. Julek Sveen
 10. Mikołaj Warnawin
 11. Szymon Wolak
 12. Igor Wydmański
 13. Szymon Kyrcz
 14. Łukasz Sadowski

 

 

 

Kategorie:Aktualności Tagi:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.