Plan na najbliższy weekend (akt.4)

Zbliża się koniec roku, ale przed nami jeszcze dwa meczowe weekendy. W najbliższy ponownie rozegramy kilka spotkań sparingowych. W sobotę zagra rocznik 2010 i 2011, a w niedzielę roczniki 2012 i 2007.

W sobotę o godzinie 9:00 rocznik 2010 rozegra spotkanie z drużyną KS Wilanów przy ul. Worobczuka 491. Raz już mierzyliśmy się z tą drużyną i musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Na zbiórce spotykamy się o godzinie 8:30. Ubieramy się w stroje treningowe FT, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież i zabieramy coś zdrowego i ciepłego do picia 🙂 

Powołania otrzymują:

 1. Mateusz Gracz
 2. Michał Jaroszewicz
 3. Olek Jędrysiak
 4. Igor Makowski
 5. Kuba Wolak
 6. Olaf Twarowski
 7. Mikołaj Rutkowski
 8. Krzyś Komorowski
 9. Bartek Majer
 10. Borys Małecki
 11. Marek Świstak

Zawodnicy z rocznika 2011 wybiorą się w sobotę na boisko przy ul. Rudzkiej 6, gdzie pod balonem rozegrają swoje ostatnie spotkanie w tym roku, a ich przeciwnikiem będzie zespół Turbo Football Academy. Ponownie ciekawi jesteśmy jak zaprezentują się powołani zawodnicy i czy będziemy świadkami ich kolejnego dobrego meczu 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 14.00, a zawodnicy przyjeżdżają na nią gotowi do gry. Oznacza to, że mają na sobie odzież termiczną oraz stroje treningowe (białe koszulki, niebieskie spodenki, białe getry, OCHRANIACZE) a także nie zapominają o czapkach, rękawiczkach i kominach.

Niestety w związku z obecnymi obostrzeniami rodzice nie będą mogli wejść pod balon, gdzie odbędzie się to spotkanie.

Powołania otrzymują:

  1. Antek Drózd
  2. Antek Tokarski
  3. Oskar Waliszczak
  4. Tomek Olewniczak
  5. Borys Bukowiec
  6. Marcin Słysz
  7. Jasiek Gizowski
  8. Tomek Toefilak
  9. Maks Łukaszewski
  10. Antek Szcześniak
  11. Wojtek Ciećwierz

W niedzielę rocznik 2012 stanie przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ zagra z 3-cio ligowym zespołem Delty Warszawa. Mecz odbędzie się pod balonem przy ul. Kazimierzowskiej 58 o godzinie 10-tej. 

Zbiórka zaplanowana została na godzinę 9.40. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe i niebieskie getry FT. Ubieramy się w odzież termiczną, zabieramy kominy, cienkie czapki, rękawiczki. Temperatura pod balonem jest o kilka stopni wyższa niż na zewnątrz. Gramy na sztucznej trawie.

Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Rodzice nie mogą wchodzić pod balon 🙁

Powołania otrzymują:

  1. Mateusz Banzarewicz
  2. Adam Haft- Szatyński
  3. Filip Jędraszkiewicz
  4. Sergiusz Kęsik
  5. Kuba Komorowski
  6. Bartek Miszczenko
  7. Szymon Rogoziński
  8. Stefan Słoniewski
  9. Andrzej Tokarski
  10. Kuba Woda
  11. Wojtek Woźniak

Na niedzielne popołudnie zaplanowany został mecz rocznika 2007. O godzinie 17.15 zagramy w Łomiankach Dolnych przy ul. Wiślanej 69  z tamtejszym KS-em. Rywal, tak jak i my, reprezentuje poziom drugoligowy więc zapowiada się kolejny ciekawy sprawdzian. 

Zbiórka zaplanowana została na godzinę 16.30. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT. Zabieramy niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną, czapki, rękawiczki, kominy i ciepłe picie 🙂

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Wojtek Budzyński
 3. Bruno Bystrzejewski
 4. Szymon Kazana
 5. Karol Klimek
 6. Bartek Kowalczyk
 7. Kuba Kusyk
 8. Igor Kyrcz
 9. Szymon Kyrcz
 10. Kuba Musialik
 11. Tomek Pilarek
 12. Łukasz Sadowski – ?
 13. Mikołaj Warnawin
 14. Szymon Wolak
 15. Igor Wydmański