Dostęp do systemu dla rodziców

Od 1 marca 2023 udostępniamy rodzicom dostęp do systemu ProTrainUp. Cześć z Państwa dostała już maila z instrukcją jak aktywować sobie konto, a część dostanie niebawem. Dostęp do systemu to dostęp do szerszej ilości informacji takich jak podgląd składek miesięcznych, informacja o meczach, treningach, statystyki meczowe Państwa dziecka, dostęp do frekwencji na zajęciach i wiele wiele więcej.

Prosimy by każdy z rodziców zalogował się do systemu, korzystając z instrukcji otrzymanej mailem, a w razie pytań kontaktował się z Koordynatorem FT Mateuszem Dżuchilem. 

Kilka przydatnych informacji:

Państwa przelewy są księgowane ręcznie, a co za tym idzie wprowadzane do systemu z opóźnieniem. Płatności w FT obowiązują do 10-tego każdego miesiąca, płatne z góry. Wpłaty dokonane terminowo zostaną wprowadzone w system najpóźniej do 15-tego każdego miesiąca. Wpłaty dokonywane po 10-tym będą wprowadzone z opóźnieniem, a co za tym idzie w systemie będzie widniała zaległość.

Wpłaty gotówkowe będą wprowadzane maksymalnie do dwóch dni po dokonaniu płatności.

W systemie są wprowadzane umówione mecze co ułatwi Państwu planowanie weekendów, zanim szczegóły pojawią się na stronie.

Na bieżąco będziecie Państwo mogli sprawdzić, czy Wasze dziecko jest na treningu, jaką ma frekwencję w skali miesiąca i roku. Dostępne będą też statystyki meczowe, takie jak ilość goli, asyst, występów, oceny za mecz, czy ilość minut spędzonych na boisku.

Mamy nadzieję, że funkcjonalności jakie idą za korzystaniem z systemu ProTrainUp ułatwią Państwu bycie na bieżąco z Football Talents 🙂

Najbliższe Mecze :


Rocznik 2011 – Sparing
26.03.2023r. Niedziela
g. 10.00 Zwar – FT
ul. Pożaryskiego 10, W-wa


Obóz Lato 2023

Informujemy, że obóz letni odbędzie się w terminie 1.07 – 14.07.2023 roku.

Nabór do rocznika 2017/18

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2022 otworzyliśmy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2017/18. Pierwszy trening odbył się w dniu 6 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Nabór trwa przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2010 – 2018.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa