g. 14.15 Debiut r.2010 w Sochocinie

Rocznik 2010 zagrał w czwartek sparing z drużyną Płońskiej Akademii Futbolu. Był to nasz pierwszy sparing w HISTORII!! rozgrywany na hali o którym będziemy długo pamiętać. Kibice jak i zawodnicy na boisku świetnie się bawili przez całe spotkanie. Dużo składnych akcji i pojedynków 1 na 1 było oprawą tego spotkania 🙂

Strzelanie zaczęliśmy już w trzeciej minucie za sprawą Tomka Salskiego i asyście Matiego Gracza. Dziewięć minut później wynik podwyższył Michał Jaroszewicz. Dobrze w bramce spisywał się Filip Chwesiuk i w pierwszych 15 minutach udało nam się nie stracić gola.

W kolejnej kwarcie po szybkim trafieniu Krzyśka Komorowskiego rozwiązał się worek z bramkami. Bramki strzelali kolejno Michał Jaroszewicz, Olek Jędrysiak i Tomek Salski. Dzięki wynikowi 6:0 mogliśmy grać luźno tak jak lubimy. Biła od nas pewność siebie, a piłka się słuchała jak nigdy. Trójkąty i wyjścia na pozycje można było widzieć prawie w każdej akcji ofensywnej, a w obronie wyglądaliśmy solidnie.

W trzeciej kwarcie padło osiem goli. Przeciwnicy rozpoczęli strzelanie w trzeciej kwarcie, ale to my je zakończyliśmy. Udało nam się zdobyć aż 8 bramek w 15 minut co jest nie lada wyczynem. Goli oczywiście mogło paść więcej, ale dużo słupków i obron bramkarzy tylko poprawiło widowisko. Jedną z opraw spotkania była przewrotka Filipa Chwesiuka, podczas strzału kibice zamarli i… piłka przeleciała obok bramki.

Co się nie udało Filipowi w trzeciej kwarcie udało się w czwartej. Po dobrym podaniu od Olka Jędrysiaka Filip w końcu zmieścił w piłkę w siatce ku uciesze kibiców. Filip kilka minut później znowu stworzył sytuację dla swojej drużyny. Wszedł w pojedynek z piłką między dwóch obrońców, a w sytuacji sam na sam uderzył piłką w słupek. Na szczęście to nie był koniec naszych wspaniałych popisów, bo kilka minut później Michał Jaroszewicz zdobył bramkę piętą.

Ciężko w tym meczu wyróżnić jednego zawodnika biorąc pod uwagę ile tego dnia padło goli i ile asyst. Prawie każdy na swoim koncie zdobył punkty w klasyfikacji kanadyjskiej 🙂 Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie jako drużyna. Aspekty pozytywne moglibyśmy liczyć i liczyć w przeciwieństwie do tych negatywnych, których było bardzo mało. Mimo, że trzech zawodników w 2011 również zagrało w tym meczu to nie było widać żadnej różnicy, gdyż każdy prezentował wysoki poziom. Brawo drużyna!

FT reprezentowali:

  1. Mati Gracz – gol i 2 asysty
  2. Michi “Dżaro” Jaroszewicz – 3 gole i 2 asysty
  3. Fifi Chwesiuk – 2 gole
  4. Barti Majer – 3 gole i asysta
  5. Olek “Colesław” Jędrysiak – 4 gole i 2 asysty
  6. Krzyś Komorowski – gol
  7. Marek “Marecki” Świstak
  8. Tomo “Salah” Salski – 3 gole i 2 asysty
  9. Alan Sentkiewicz – 3 asysty
  10. Marcin Słysz – bramkarz
  11. Antek “Mentos” Drózd – 2 gole i 2 asysty

Długi weekend 

W związku z Bożym Ciałem w dniach 8.06 oraz 9.06 nie będzie treningów. Do zajęć wracamy w poniedziałek 12.06.

PIKNIK RODZINNY:

Z przyjemnością informujemy, że Piknik Rodzinny Football Talents odbędzie się w niedzielę 18.06.2023r. w godzinach 10.00 – 15.00 na boisku przy ul. Hawajskiej 7.

Zapraszamy wszystkich zawodników wraz z rodzinami 🙂

O szczegółach poinformujemy niebawem

Najbliższe mecze:

Rocznik 2011 – Liga
07.06.2023r. Środa
g.19.30 FT – KS Ursynów
ul. Baletowa 164, W-wa


Rocznik 2012 – Liga
11.06.2023r. Niedziela
g. 17.00 Football Academy – FT
ul. Lokajskiego 3, W-wa


Nabór do rocznika 2017/18

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2022 otworzyliśmy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2017/18. Pierwszy trening odbył się w dniu 6 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Nabór trwa przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2010 – 2018.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa