Menedżer ds organizacyjnych – Mateusz Dżuchil

dzuchil

Miło nam poinformować, że Trener Mateusz Dżuchil od 1 czerwca 2022 roku został Menedżerem ds. organizacyjnych w Football Talents Warszawa. W tym miejscu serdecznie gratulujemy Mateuszowi awansu, na który w pełni zasłużył swoją codzienną postawą.

Mateusz cały czas będzie pełnił funkcje Trenera, ale będzie ją łączył z obowiązkami ‘biurowymi’. Między innymi część komunikacji na linii Football Talents – Rodzice będzie należała właśnie do Mateusza. Jesteśmy przekonani, że obecność Mateusza na tym stanowisku wpłynie na jeszcze lepszą organizację naszej szkółki. 

Mateusz Dżuchil, mimo młodego wieku z Football Talents związany jest najdłużej, ponieważ jest wychowankiem naszej szkółki i Trenera Filipa. Trenował w niej od początku istnienia, a więc od 2007 roku. Zawsze sumienny, obowiązkowy, z pasją podchodzący do swoich piłkarskich powinności. Zawsze też, oprócz wysokich umiejętności piłkarskich (m.in. nagroda dla najlepszego obrońcy Ligi w Czerwcu 2011 roku), wyróżniał się niezwykłą dojrzałością. Nie przypadkowo pełnił rolę kapitana w swojej grupie, mimo iż był o rok młodszy od kolegów.  Przygoda w roli zawodnika FT trwała do 2012 roku. Właśnie wtedy, podczas obozu w Nowej Wsi Przywidzkiej odbyło się oficjalne pożegnanie Mateusza. Ta uroczystość wielu osobom zapadła w pamięci, bo nie jeden ocierał łzy wzruszenia 🙂 Następnie przeniósł się do Delty Warszawa gdzie spędził 4 lata. Z Mokotowa powrócił na Ursynów, by przez rok reprezentować zespół SEMP-a, aż wreszcie trafił do KS Ursus.

Rozłąka z Football Talents trwała do 2015 roku, kiedy to Mateusz pojechał z nami na obóz do Żelistrzewa. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Na początku tylko podczas obozów, a później okazjonalnie podczas treningów wspierał naszych trenerów swoim doświadczeniem i ogromnym entuzjazmem do pracy i pomocy. Od 2017 roku został Trenerem Asystentem, a od sierpnia 2021 został Pierwszym Trenerem roczników 2014 i 2016. Aż do dziś, kiedy awansował na stanowisko Menedżera ds. organizacyjnych.

Posiada uprawnienia UEFA C, Kierownika Wypoczynku oraz Wychowawcy na kolonii/obozie. Ukończył Kurs Sędziowski

Najbliższe Mecze :


Rocznik 2011 – Sparing
26.03.2023r. Niedziela
g. 10.00 Zwar – FT
ul. Pożaryskiego 10, W-wa


Obóz Lato 2023

Informujemy, że obóz letni odbędzie się w terminie 1.07 – 14.07.2023 roku.

Nabór do rocznika 2017/18

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2022 otworzyliśmy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2017/18. Pierwszy trening odbył się w dniu 6 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Nabór trwa przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2010 – 2018.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa