Obóz w Hiszpanii zakończony!

W miniony wtorek wróciliśmy z pierwszego zagranicznego obozu Football Talents. Nie dość, że wybraliśmy się aż do Hiszpanii to jeszcze na “pokład” zabraliśmy część rodziców. Byliśmy niezmiernie ciekawi czy ten pomysł wypali i nie ma co ukrywać, mieliśmy swoje obawy, ale ostatecznie wszystko udało się znakomicie.

Hiszpania – genialna. Słońce, dwadzieścia stopni w lutym, morze, plaża a w oddali widok na góry. To wszystko zafundowało nam wybrzeże Costa Brava.

W grupie 80 osób mieszkaliśmy w miasteczku Calella, zwiedziliśmy Barcelonę, miasteczko Tossa de Mar, byliśmy na meczu LaLiga FC Barcelona – Cadiz CF. Żeby tego było mało Robert Lewandowski się przełamał i zdobył bramkę, co gremialnie nagrodziliśmy brawami.

Trenowaliśmy codziennie na trawiastych boiskach, rozegraliśmy sparingi z hiszpańskimi i polskimi zespołami. Zorganizowaliśmy turniej dla naszych zawodników i rodziców, co w oczach niejednego uczestnika było najfajniejszym wydarzeniem obozu 🙂

Mimo, że choroby nas nie opuszczały, a termometr był najczęściej używanym urządzeniem elektronicznym 😉 to cały wyjazd uznajemy za niezwykle udany. Udany w dużej mierze dzięki rodzicom, którzy byli z nami w Hiszpanii. Ich pomoc była nieoceniona. Ich humor nie raz rozładowywał napięcie, a wyczucie i wzajemny szacunek sprawiały, że każdy dzień był pełen luzu i swobody dla wszystkich uczestników wyjazdu. W tym miejscu jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom obecnym w Hiszpanii i tym, którzy zostali w Warszawie, ale kolejny raz zaufali nam i wysłali z Kadrą FT swoje pociechy. WIELKIE DZIĘKI!

 

A co zawodnicy zapamiętali z obozu? Tego proponujemy posłuchać oglądając poniższy film 🙂

Najbliższe Mecze :


Rocznik 2011 – Sparing
26.03.2023r. Niedziela
g. 10.00 Zwar – FT
ul. Pożaryskiego 10, W-wa


Obóz Lato 2023

Informujemy, że obóz letni odbędzie się w terminie 1.07 – 14.07.2023 roku.

Nabór do rocznika 2017/18

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2022 otworzyliśmy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2017/18. Pierwszy trening odbył się w dniu 6 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Nabór trwa przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2010 – 2018.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa