Ostatnie granie przed feriami

Z pięciu zaplanowanych na ten weekend spotkań rozegraliśmy tylko jeden mecz sparingowy rocznika 2014. Niestety pozostałe mecze pokrzyżował biały puch zalegający na wielu Warszawskich boiskach.

Rocznik 2014 w piękny słoneczny sobotni poranek wybrał się na boisko przy ul. Koncertowej rozegrać sparing z urzędującą tam drużyną SEMP-a Warszawa.

Mecz od samego początku nie układał się pod nasze dyktando, tego dnia dużo lepszą drużyną byli gospodarze tego widowiska. W tym miejscu warto jednak zaznaczyć, że pomimo dużo lepszego przeciwnika, nie poddaliśmy się i do samego końca tego spotkania walczyliśmy dokładnie z taką samą determinacją oraz zaangażowaniem za co należą się dla zawodników ogromne brawa!

Pomimo ciężkiego przeciwnika mieliśmy również kilka sytuacji do strzelenia bramki. Pierwsze trafienie jednak dla naszego zespołu zanotował Tomek Pyzel pokonując pewnie bramkarza z punktu jedenastego metra. Po kilku minutach Tomek dołożył drugie trafienie pokonując już bramkarza po odebraniu wcześniej piłki jednemu z obrońców. Oprócz dwóch zamienionych na gola akcji oddaliśmy jeszcze kilka groźnych strzałów na bramkę rywala lecz nie udało nam się pokonać dobrze spisującego się bramkarza rywali.

Tego dnia bramkarze obydwu drużyn pokazali się z dobrej strony. W zespole FT pierwsze trzydzieści minut bronił Julo Czarnecki, natomiast w drugiej części meczu bramki naszej drużyny strzegła Wiktoria Drózd. Zarówno Wika jak i Julo wielokrotnie wybraniali bardzo trudne strzały przeciwnika wielokrotnie pokazując, że mimo dużej przewagi bramkowej, łatwo gospodarzom o kolejne bramki nie będzie łatwo.

Najlepszymi zawodnikami meczu zostali Julo Czarnecki oraz Tomek Pyzel. Wyróżnienie natomiast zdobywa Wiktoria Drózd.

FT reprezentowali:

   1. Wiktoria Drózd – bramkarka
   2. Julek Czarnecki – bramkarz
   3. Tomek Pyzel – 2 bramki
   4. Patryk Głowacki
   5. Eryk Parzych
   6. Kacper Łuczyński
   7. Oliwier Lewiński
   8. Marcin Musiał
   9. Krzyś Adamczyk

Najbliższe Mecze :


Rocznik 2011 – Sparing
26.03.2023r. Niedziela
g. 10.00 Zwar – FT
ul. Pożaryskiego 10, W-wa


Obóz Lato 2023

Informujemy, że obóz letni odbędzie się w terminie 1.07 – 14.07.2023 roku.

Nabór do rocznika 2017/18

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2022 otworzyliśmy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2017/18. Pierwszy trening odbył się w dniu 6 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Nabór trwa przez cały rok

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2010 – 2018.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa