Pięć spotkań w weekend (akt.5)

W najbliższy weekend zagramy pięć razy. Cztery razy w sobotę i raz w niedzielę. Cztery z tych pięciu to mecze przedostatniej kolejki ligowej oraz jedno spotkanie sparingowe. Przypominamy, że wszystkie mecze muszą odbywać się bez udziału publiczności.

Po dwutygodniowej przerwie rocznik 2010 czeka daleki wyjazd na Bemowo, aby zmierzyć się z tamtejszym WAPem. W poprzednim spotkaniu na Hawajskiej udało nam się zachować czysto konto wygrywając 5:0, a atut własnego boiska treningowego był bardzo widoczny. Teraz na pewno będzie to o wiele cięższe spotkanie dla naszej drużyny.

Mecz zagramy przy ul. gen Waleriana Czumy 8 (Orlik SP 362) o godzinie 10:00, a na zbiórce spotykamy się o godzinie 9:00. Zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy DOKUMENT ze zdjęciem, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Powołania otrzymują:

  1. Mateusz Gracz
  2. Michał Jaroszewicz
  3. Igor Makowski
  4. Krzysio Komorowski
  5. Olek Jędrysiak
  6. Wojtek Fimowicz
  7. Bartek Majer
  8. Borys Małecki
  9. Julek Maleszewski
  10. Olaf Twarowski
  11. Dawid Nowak
  12. Sebastian Klotz

Na godzinę 11.30 w sobotę zaplanowany został mecz rocznika 2007 z Jednością w Żabieńcu. Nasza drużyna jest pewna, że nie skończy rozgrywek niżej niż na 4 miejscu (na 8 zespołów), ale będziemy jeszcze walczyć nawet o miejsce drugie. Najważniejszym jednak jest nauczenie się stabilizowania formy i sposobu gry, bo z tym właśnie w bieżącym sezonie mieliśmy najwięcej problemów. 

Zbiórka zaplanowana została na godzinę 10.30 w Żabieńcu przy ul. Leśnej 20. Zabieramy niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną, ortaliony, wodę, dokument ze zdjęciem. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT.

Powołania otrzymują:

  1. Mikołaj Brela
  2. Wojtek Budzyński
  3. Michał Ciechan
  4. Kuba Janus
  5. Szymon Kazana
  6. Karol Klimek
  7. Kuba Kusyk
  8. Szymon Kyrcz
  9. Igor Kyrcz
  10. Tomek Pilarek
  11. Łukasz Sadowski
  12. Julek Sveen
  13. Franek Tkaczyk
  14. Mikołaj Warnawin
  15. Szymon Wolak
  16. Igor Wydmański

Zawodnicy z grupy 2008/09 znów zagrają na boisku przy ul. Gruszczyńskiego 12, ale tym razem w roli gości zmierzą się oni z zespołem Football Winners a spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00. Sezon jesienny zbliża się do końca i choć nie do końca wyglądał on tak jak wszyscy sympatycy FT by tego chcieli, to w ostatnich dwóch meczach nasi zawodnicy mają jeszcze kilka małych celów do zrealizowania 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 13.10, a zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabierają ze sobą dokument ze zdjęciem, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia.

Powołania otrzymują:

  1. Jasiek Siek
  2. Staś Idzikowski
  3. Antek Derda
  4. Kuba Zdunek
  5. Maciek Maciąg
  6. Staś Leszkowicz
  7. Franek Wrotecki
  8. Mateusz Warnawin
  9. Wiktor Woźniak
  10. Filip Karwowski
  11. Łukasz Gąsiewski
  12. Tymek Najdzik
  13. Igor Szwarc
  14. Natan Salski
  15. Staś Zych
  16. Mateusz Marczuk

Również w sobotę, na godzinę 14.30 umówiliśmy mecz sparingowy rocznika 2012 z KS Ożarowianką. Będzie to dla nas bardzo trudne wyzwanie, ponieważ rywale grają w rozgrywkach ligowych i to z bardzo dobrym skutkiem. Tym bardziej ciekawie będzie sprawdzić jak na tym tle prezentować się będzie nasz zespół.

Zbiórka zawodników o godzinie 14.00 przy ul. Sochaczewskiej 218 w miejscowości Kaputy. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe.

Powołania otrzymują:

  1. Gniewko Sękowski
  2. Kuba Komorowski
  3. Michał Rak
  4. Stefan Słoniewski
  5. Adaś Haft-Szatyński
  6. Wojtek Woźniak
  7. Andrzej Tokarski
  8. Szymon Rogoziński
  9. Bartek Miszczenko

Po raz ostatni w obecnym sezonie w roli gospodarzy wystąpią zawodnicy z rocznika 2011. W niedzielę od godziny 10.00, na boisku przy ul. Lokajskiego 3, podejmować będą Inter Łazy. Nasi chłopcy pokazują w każdym meczu jak wiele nauczyli się przez ostatnie dwa miesiące, a zdobywane w trakcie ligowych meczów doświadczenie widoczne jest nie tylko w weekendy ale także na kolejnych treningach. Liczymy więc na dobry występ powołanych zawodników i spotkanie pełne sportowych emocji 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.20, a w związku z prawdopodobnym brakiem szatni zawodnicy przyjeżdżają na nią przebrani do gry. Oznacza to, że mają założyć białe getry, spodenki treningowe, ochraniacze, odzież termiczną oraz zabierają ze sobą bluzy/kurtki FT nie zapominając przy tym o dokumencie ze zdjęciem 🙂 Prosimy też, aby chłopcy mieli przy sobie skarpety oraz obuwie na zmianę które założą po zakończeniu spotkania.

Powołania otrzymują:

  1. Antek Drózd
  2. Jasiek Gizowski – prośba o potwierdzenie
  3. Tomek Olewniczak
  4. Jasiek Pyzel
  5. Emil Skolimowski
  6. Tomek Teofilak
  7. Antek Tokarski
  8. Oskar Waliszczak
  9. Maks Łukaszewski
  10. Borys Bukowiec
  11. Dominik Lipski
  12. Wojtek Ciećwierz