Remis na zakończenie 7-mek

Rocznik 2011 zagrał w środę mecz z drużyną UKS 246. Było to ostatnie spotkanie w formie 7×7. Nadeszła pora, aby przejść do dziewiątek do dojrzalszej gry w piłkę 🙂

Mecz z UKS-em był obfity w emocje pozytywne jak i negatywne. Mecz dobrze rozpoczął się dla przeciwnika, który to w pierwszej kwarcie jako pierwszy objął prowadzenie. Graliśmy bezpłciowo, bez polotu i jakiegokolwiek pomysłu.
Po kolejnym golu dla przeciwnika i ponownym błędzie w obronie udało nam się złapać kontakt z gospodarzami po golu Matiego Ogonowskiego. Po 7 minutach udało nam się znowu zdobyć bramkę, a jej autorem był Alek Hass.

Za każdym razem jak doprowadzaliśmy do remisu to przeciwnicy ponownie odskakiwali na różnicę jednego gola. Tak było i w tej sytuacji, gdy strzelili na 3:2, a my znowu musieliśmy gonić wynik. Gdy już doprowadziliśmy do remisu i gola zdobył Wojtek Ciećwierz, to przeciwnik znowu zaskoczył kontratakiem i zdobył czwartą bramkę. My ponownie odpowiedzieliśmy, tym razem ładnym golem Janka Gizowskiego, który świetnie uderzył z dystansu. Po bramce próbowaliśmy wszystkiego, ale nasz egoizm, nonszalancja w ofensywie i brak cierpliwości sprawiał, że większość strzałów nie była w stanie znaleźć drogi do siatki. Czas się skończył, a my nie mogliśmy świętować szóstego zwycięstwa z rzędu. Niestety trzeci remis w tym sezonie i ponownie zakończony wynikiem 4:4 stał się faktem.

Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Brakowało nam pomysłu w tym meczu i było to widać gołym okiem. W tego typu meczach powinniśmy prezentować się dużo lepiej.

Zawodnika meczu ciężko wyłonić w tym spotkaniu, gdyż nikt z naszej drużyny nie zagrał na miarę swoich możliwości. Wyróżniony zostaje Janek Pyzel.

FT reprezentowali:

  1. Wojtek Wróblewski – bramkarz
  2. Oskar Waliszczak – asysta
  3. Mati Ogonowski – gol
  4. Alek Hass – gol
  5. Hubert Jaśkowiak
  6. Wojtek Ciećwierz – gol
  7. Maks Łukaszewski
  8. Janek Gizowski – gol i asysta
  9. Tomek Olewniczak
  10. Filip Knap
  11. Janek Pyzel, kapitan – dwie asysty
  12. Antek Drózd

Najbliższe mecze:

Rocznik 2014 – liga
20.06.2024 r. czwartek
g. 19:00 SAS – FT
ul. Maltańska 3, W-wa

Nabór do rocznika 2018/19

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2023 otworzymy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2018i 2019. Pierwszy trening odbędzie się na samym początku września na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Trwają zapisy.

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatny trening próbny!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2011 – 2019.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa