Roczniki 2011 i 2013 jadą na ogólnopolski turniej

Trzy tygodnie wcześniej rocznik 2012 pojechał na turniej do Nowego Targu, a już jutro rocznik 2011 i 2013 wybierze się w podróż do Woli Chorzelowskiej by wziąć udział w zawodach Rado Resort Cup. W tej niewielkiej, ale niezwykle rozwiniętej piłkarsko miejscowości byliśmy już wiosną tego roku. Duża ilość gry na świetnie przygotowanych boiskach, wygodne warunki zakwaterowania i dobra organizacja turnieju zachęciła nas by tam wracać.

Mamy nadzieję, że wspomnienia dla naszych zawodników z najbliższego weekendu będą podobne. Naszymi ambicjami nie jest konieczne wygrywanie spotkań, zbieranie pucharów i medali choć to oczywiście bardzo przyjemne aspekty. Widzimy znacznie więcej korzyści płynących z tego typu wyjazdów. Chcemy, zapewnić naszych podopiecznym przygody, które będą w ich pamięci trwałe w kolejnych latach, chcemy żeby się dobrze bawili i lepiej poznawali. Aspekty piłkarskie też są dla nas bardzo ważne. Duża ilość meczów w tak krótkim okresie czasu jest fantastyczną okazją do bieżącego omawiania błędów, wyciągania wniosków i poprawiania się w kolejnych meczach. Drużyny zgrywają się na boisku i poza nim a to tworzy niezastąpioną siłę. Tego wszystkiego życzymy naszym piłkarzom!

Rocznik 2011 do Woli Chorzelowskiej wybierze się w 14 osób (mecze odbywać się będą po 9-ciu), a rocznik 2013 w 10 osób (mecze po 7-miu). Z zawodnikami pojadą Trenerzy Mateusz i Patryk.

Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy kolejny raz stanęli na wysokości zadania i na turniej nas zawiozą samochodami. Bez Was wyjazdu by nie było, więc jeszcze raz serdeczne DZIĘKI!

Trzymamy kciuki za obie nasze drużyny i życzymy powodzenia w każdym meczu. Pięknych goli i mnóstwa satysfakcji.

Przypominamy, że osoby, które muszą uczyć się do sprawdzianów w kolejnym tygodniu, mają obowiązek zabrać książki i zeszyty, a pomiędzy meczami znajdziemy czas na naukę. Prosimy, aby zawodnicy zabrali też stroje kąpielowe, bo w Hotelu czeka nas wyjście na basen!

Najbliższe mecze:

Rocznik 2014 – liga
20.06.2024 r. czwartek
g. 19:00 SAS – FT
ul. Maltańska 3, W-wa

Nabór do rocznika 2018/19

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września 2023 otworzymy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2018i 2019. Pierwszy trening odbędzie się na samym początku września na boisku przy ul. Szolc – Rogozińskiego 2. Trwają zapisy.

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatny trening próbny!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2011 – 2019.
filip@ftschool.pl , 508-066-744

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Football Talents Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa