Trzy mecze w weekend (akt.3)

W najbliższy weekend rozegramy trzy mecze ligowe, wszystkie w sobotę. Mecz rocznika 2012 na prośbę gospodarzy został przełożony na wtorek, dlatego w sobotę wystąpią tylko zespoły z roczników 2011, 2010 i 2007/8. Wszystkie trzy spotkania rozegramy w roli gospodarza, kolejno na Lokajskiego, Gruszczyńskiego i w Milanówku 🙂

Sobotę rozpoczniemy meczem z rocznika 2011 z UKS Derby przy ul. Lokajskiego 3. Po niezłym meczu z FA mamy nadzieję na kolejny emocjonujący występ 🙂 Start meczu zaplanowaliśmy na godzinę 10.00. Zbiórka o godzinie 9.00. 

Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, ortaliony, wodę i dokument ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

    1. Dominik Lipski
    2. Marcin Słysz
    3. Antek Kubicki
    4. Antek Drózd
    5. Tomek Olewniczak
    6. Jasiek Pyzel
    7. Hubert Jaśkowiak
    8. Maks Łukaszewski
    9. Emil Skolimowski
    10. Oskar Waliszczak

Następnie przeniesiemy się na boisko przy ul. Gruszczyńskiego 12, gdzie rocznik 2010 o godzinie 14.00 zmierzy się z KS Ursynów. Debiut naszego zespołu w grach po 9-ciu nie wypadł najlepiej, ale jesteśmy przekonani, że z każdym meczem małymi krokami będziemy szli do przodu 🙂 Zbiórka o godzinie 13.00.

Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, ortaliony, wodę i dokument ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

    1. Igor Makowski
    2. Michał Jaroszewicz
    3. Dawid Nowak
    4. Bartek Majer
    5. Mateusz Gracz
    6. Kuba Wolak
    7. Tomek Salski
    8. Borys Małecki
    9. Mikołaj Romanow
    10. Krzysiek Komorowski
    11. Mikołaj Rutkowski
    12. Franek Mildner
    13. Sebastian Klotz

Kwadrans później, bo o godzinie 14.15 wystąpi rocznik 2007/8. Po udanej inauguracji w Żabieńcu teraz czeka nas mecz z KS Ożarowianką. Z tym zespołem mierzyliśmy się w pierwszym sezonie ligowym, czyli we wrześniu i październiku … 2015 roku 🙂

Zbiórka została zaplanowana na godzinę 13.15 w Milanówku przy ul. Turczynek 8. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, ortaliony, wodę i dokument ze zdjęciem.

Powołania otrzymują:

    1. Mikołaj Brela
    2. Karol Klimek
    3. Kuba Janus
    4. Bartek Kowalczyk
    5. Igor Kyrcz
    6. Szymon Kyrcz
    7. Kuba Musialik
    8. Tymek Najdzik
    9. Łukasz Sadowski – proszę o potwierdzenie
    10. Jasiek Siek
    11. Julek Sveen
    12. Franek Tkaczyk
    13. Szymon Wolak
    14. Wiktor Woźniak
    15. Igor Wydmański
    16. Kuba Zdunek
    17. Krzysiek Likos
    18. Franek Wrotecki

Nabór do rocznika 2016

Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem września otworzymy nową grupę dla dziewczynek i chłopców urodzonych w roku 2016/17

Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatne treningi próbne!

filip@ftschool.pl , 508.066.744

Najbliższe Mecze:


Rocznik 2007 – Liga MZPN
22.09.2021r. Środa
g.17.00 KS Raszyn – FT
ul. Unii Europejskiej 2, Raszyn


Rocznik 2011 – Liga MZPN
25.09.2021r. Sobota
g. 10.00  FT – Torpedo
ul. Lokajskiego 3, W-wa


Rocznik 2012 – Liga MZPN
25.09.2021r. Sobota
g. 12.30  Jeziorka – FT
ul. F. Ryxa 72, Prażmów


Rocznik 2010 – Liga MZPN
25.09.2021r. Sobota
g. 15.45 FT – Puma
ul. Gruszczyńskiego 12, W-wa


Rocznik 2007 – Liga MPZN
25.09.2021r. Sobota
g. 17.15 FT – Lesznowola
ul. Turczynek 8, Milanówek


Zapisy do Football Talents

Zapisy trwają przez cały rok.  Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2007 – 2015.
filip@ftschool.pl , 508-066-744