7 meczów w weekend (akt.7)

Najbliższy weekend zapowiada się fascynująco. Wystąpi aż siedem z ośmiu roczników FT. W dodatku jeden z tych meczów, czyli rywalizacja rocznika 2014 będzie debiutem tej drużyny w rywalizacji z obcymi zespołami. W sumie więc 4 mecze ligowe i 3 sparingowe dzielimy niemal po równo. Cztery mecze w sobotę, trzy w niedzielę. Powołanych będzie przeszło 80-ciu zawodników!

W związku z obostrzeniami przypominamy, że wszystkie wydarzenia sportowe muszą odbywać się bez udziału publiczności. Oznacza to, że dzieci przekazujemy pod opiekę trenerom i nie wchodzimy na teren obiektu sportowego.


W sobotę o wczesnej godzinie, bo już o 8:30 zacznie się pierwszy ze wspomnianych siedmiu meczów z udziałem drużyn FT. Będzie to dla nas nie lada gratka, gdyż na boisko pierwszy raz w historii wyjdą zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2014. Spotkanie rozegramy pod balonem przy ul. 1 Maja 16, a naszym przeciwnikiem będzie MKS Piaseczno.

Zbiórka została zaplanowana na godzinę 8:00 (proponowalibyśmy wyjechać trochę wcześniej, gdyż sporo dróg w Piasecznie jest zamkniętych). Zawodnicy przyjeżdżają na zbiórkę, przebrani w stroje treningowe. Zakładamy niebieskie getry (jeżeli mamy), ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Prosimy, żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:

  1. Zuzia Buzuk
  2. Wiktoria Drózd
  3. Cyprian Gajewski
  4. Patryk Głowacki
  5. Dallan McCabe
  6. Eryk Parzych
  7. Wojtek Poławski
  8. Tomek Pyzel
  9. Franek Starzyński
  10. Maciek Słysz
  11. Kacper Łuczyński

Jako drudzy zagrają zawodnicy z rocznika 2012. Tym razem zmierzą się na boisku przy ul. Hawajskiej z zespołem Football Academy. Z tym rywalem jeszcze nie graliśmy więc zapowiada się ciekawe widowisko. 

Start meczu o godzinie 10.30, a zbiórka o 9.5o. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe, zabieramy wodę.

Powołania otrzymują:

  1. Wojtek Woźniak
  2. Kuba Woda
  3. Maciek Wierzbicki
  4. Stefan Słoniewski
  5. Gniewko Sękowski
  6. Szymon Rogoziński
  7. Michał Rak
  8. Bartek Miszczenko
  9. Staś Malik
  10. Kuba Komorowski
  11. Julek Sobolewski

Zawodnicy z grupy 2008/09 kolejny raz zagrają na boisku przy ul. Gruszczyńskiego 12. Tym razem wystąpią oni w roli gospodarzy, a ich przeciwnikiem od godziny 12.00 będzie Orlik Mokotów.

Goście nie zdobyli w tym sezonie do tej pory ani jednego ligowego punktu, co stawia FT w roli faworyta. O lekceważeniu rywala nie będzie jednak mowy, bo tylko pełne zaangażowanie i stuprocentowa koncentracja pozwoli nam myśleć o rozegraniu dobrego meczu oraz ewentualnym osiągnięciu dobrego wyniku.

Na zbiórce spotykamy się o godzinie 11.00, a zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabierają ze sobą dokument ze zdjęciem, białe getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież a także wodę do picia.

Powołania otrzymują:

  1. Michał Chomuntowski
  2. Staś Idzikowski
  3. Staś Leszkowicz
  4. Krzyś Likos
  5. Maciek Maciąg
  6. Natan Salski
  7. Mateusz Warnawin
  8. Wiktor Woźniak
  9. Franek Wrotecki
  10. Kuba Zdunek
  11. Filip Karwowski
  12. Mateusz Marchlewski
  13. Franek Stańczak
  14. Igor Szwarc
  15. Borys Redeł

Kolejne zmagania rocznika 2013 rozpoczną się w sobotę o godzinie 13:30 w Nowej Woli przy ul. Krasickiego 176. Tym razem zmierzymy się z zawodnikami FC Lesznowola. 

Zbiórka została zaplanowana na godzinę 13:00. Zawodnicy przyjeżdżają na zbiórkę przebrani w stroje treningowe. Zakładamy niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Powołania otrzymują:

  1. Zosia Fimowicz
  2. Nela Fimowicz
  3. Andrzej Tokarski
  4. Kacper Ereminowicz
  5. Filip Krogulec
  6. Franek Nowak
  7. Mikołaj Sobolewski
  8. Jaś Włodarski
  9. Filip Kołomyjski
  10. Rysio Skalski
  11. Tymon Kaczyński
  12. Adam Kosiński

Niedziela rozpocznie się meczem naszych najmłodszych”ligowców” , którzy zmierzą się tym razem z Klubem SNU o godzinie 10.00 na boisku przy ul. Lokajskiego 3.

Przeciwnicy wygrali pierwszy meczu obu drużyn, ale my z postawy powołanych zawodników byliśmy zadowoleni. Rosnąca forma naszych chłopców i ich coraz lepsza boiskowa postawa pozwala spodziewać się emocjonującego spotkania, którego nie możemy się doczekać! 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.20, a w związku z prawdopodobnym brakiem szatni zawodnicy przyjeżdżają na nią przebrani do gry. Oznacza to, że mają założyć niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną oraz zabierają ze sobą bluzy/kurtki FT nie zapominając przy tym o dokumencie ze zdjęciem 🙂 Prosimy też, aby chłopcy mieli przy sobie skarpety oraz obuwie na zmianę które założą po zakończeniu spotkania.

Powołania otrzymują:

  1. Oskar Waliszczak
  2. Antek Tokarski
  3. Tomek Teofilak
  4. Emil Skolimowski
  5. Jasiek Pyzel
  6. Dominik Lipski
  7. Antek Kubicki
  8. Jasiek Gizowski
  9. Borys Bukowiec
  10. Wojtek Ciećwierz
  11. Marcin Słysz
  12. Tomek Olewniczak

Bardzo ciekawym wydarzeniem tego weekendu będzie mecz rocznika 2010, który podejmie u siebie drużynę WAF-u. W poprzednim starciu z tym przeciwnikiem ulegliśmy aż 15:6. Na pewno po tym meczu wyciągnęliśmy wnioski i czekają nas zdecydowanie lepsze zawody.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:45 przy ul. Lokajskiego 3. Na zbiórce spotykamy się o godzinie 10:30. Zawodnicy przyjeżdżają przebrani w niebieskie getry, ochraniacze oraz odpowiednią do pogody odzież, spodenki i koszulki zostaną rozdane przed meczem. Zabieramy DOKUMENT ze zdjęciem oraz wodę do picia 🙂

Powołania otrzymują:

  1. Filip Chwesiuk
  2. Wojtek Fimowicz
  3. Mateusz Gracz
  4. Michał Jaroszewicz
  5. Olek Jędrysiak
  6. Krzyś Komorowski
  7. Bartek Majer
  8. Julek Maleszewski
  9. Igor Makowski
  10. Borys Małecki
  11. Marek Świstak
  12. Tomek Salski

Ponownie jako ostatni w weekend zagrają zawodnicy rocznika 2007. Tym razem na boisku w Milanówku podejmować będziemy zespół Irzyka. Ledwie dwa tygodnie temu mierzyliśmy się z tym zespołem, nieznacznie wówczas wygrywając. Teraz czeka nas rewanż, który zapewne do łatwych należeć nie będzie. 

Mecz zaplanowany został na godzinę 16.30 w niedzielę 25 października. Zbiórka w Milanówku przy ul. Turczynek 8 o godzinie 15.30. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, wodę, dokument ze zdjęciem, odzież termiczną, ortaliony. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach Polo FT.

Powołania otrzymują:

  1. Mikołaj Brela
  2. Wojtek Budzyński
  3. Michał Ciechan
  4. Kuba Janus
  5. Szymon Kazana
  6. Karol Klimek
  7. Kuba Kusyk
  8. Igor Kyrcz
  9. Szymon Kyrcz
  10. Tomek Pilarek
  11. Julek Sveen
  12. Mikołaj Warnawin
  13. Szymon Wolak
  14. Igor Wydmański