Czekamy

Zgodnie z treścią maila przesłaną do wszystkich rodziców w sobotni wieczór planujemy wznowić treningi w dniu 4 Maja. Bardzo dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowana większość przyszła jeszcze w niedzielę, a to umożliwiło nam złożenie podań do szkół już w poniedziałek rano. Chętnych do rozpoczęcia zajęć jest ponad 120 zawodników.

Z naszej strony wszystko jest gotowe. Niestety zmagamy się z dość kuriozalnym problemem jakim jest brak wydania podstawy prawnej do słów Premiera i Minister Sportu z sobotniej konferencji. Tzn wiadomo, że będzie można trenować, ale dopóki szkoły nie otrzymają stosownych dokumentów nie mogą podpisać z nami umów, a dopóki my ich nie podpiszemy, nie możemy być pewni, że 4 maja rozpoczniemy zajęcia.

Gdy tylko otrzymamy zielone światło, podzielimy zawodników na podgrupy i opublikujemy szczegółowy harmonogram. Postaramy się dostosować do wszystkich wskazówek jakie przesłaliście nam Państwo w mailach.

Z tego co nam wiadomo, trwają rozmowy nad szczegółowymi wytycznymi odnośnie zajęć. Jednym z niewiadomych jest to, czy jednocześnie na boisku będzie mogło przebywać 6 osób – w tym trener, czy 6 osób plus trener zachowujący odpowiedni dystans.

PS> W ciągu weekendu otrzymaliśmy od Państwa blisko 200 maili. Nie na wszystkie daliśmy radę odpowiedzieć. Staramy się nadrabiać zaległości, ale codziennie dochodzą kolejne bieżące sprawy. Prosimy o cierpliwość.

obiekt 2