g. 7.50 Koncert Piosenek Powstańczych

To był przepiękny wieczór, przepiękny dzień. Na taki czekaliśmy 23 obozy, ale było warto. Zostanie w naszej pamięci na wiele, wiele lat i z ogromną przyjemnością będziemy go wspominać oraz o nim opowiadać. To wszystko zasługa naszych zawodników. Regularnie piszemy o ich, nie tylko sportowych talentach, często jesteśmy z nich dumni, ale wczoraj przeszli samych siebie!!!

Cały dzień związany był z obchodami 76-tej rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 zatrzymaliśmy się na minutę, chcąc uczcić pamięć tych co walczyli o naszą wolność. Tuż po tej niezwykłej uroczystości przenieśliśmy się na boisko, gdzie obozowicze podzieleni na sześć batalionów rywalizowali na torze przeszkód. Duzi z małymi pokonywali kolejne przeszkody i współpracowali ze sobą, głośno się dopingując.

Pełni emocji wróciliśmy na kolację, by po niej przenieść się do hali. Tam Pani Karolina wraz z zawodnikami przygotowała przepiękny, wzruszający koncert piosenek powstańczych. To był główny punkt tego dnia, czego ogromna zasługa samych zawodników. Z wielką przyjemnością od kilku dni uczestniczyli w próbach, popisywali się odwagą i wrażliwością muzyczną.

A jak wypadli na scenie? Zobaczcie i oceńcie sami!