g. 9.05 Dzień Prezydencki

Takiego dnia jeszcze nie było na żadnym z 23 obozów Football Talents. Przez ostatnich kilka dni żyliśmy wyborami prezydenckimi, a teraz gdy głowę obozu już mamy przyszedł czas na Dzień Prezydencki, czyli taki w którym cały plan dnia dla wszystkich roczników ułożony jest według pomysłów tego jedynego.

Kilka postulatów zostało przyjętych z radością. No bo jak nie cieszyć się z dodatkowych 15 minut na rozmowy z rodzicami, czy 15 minut później zaplanowanej pobudki. Dodatkowo zwycięzca dzisiejszej dyscypliny olimpijskiej, którą również wymyślił Pan Prezydent otrzyma 15% rabatu w Sklepie FT. A tą konkurencją będzie uwielbiany zjazd w basenowej rurze 🙂

Jedyną rzeczą na którą Pan Prezydent nie miał wpływu był mecz rocznika 2007 z Kolbuszowianką, który rozpocznie się o godzinie 17.30.

Do “Głowy Państwa” wszyscy podchodzą z należytym szacunkiem, wiwatują na Jego cześć, malują Jego portrety  i dziękują za spojrzenie w kierunku wyborców 🙂

Jednak skromność Prezydenta nie pozwala na pychę, natychmiast zabrał się do pracy i w dniu dzisiejszym jako główny trener skonstruuję, a następnie poprowadzi 4 treningi, po jednym dla każdej z grup.

Dzień zapowiada się atrakcyjnie, a że pogoda nas w Cmolasie rozpieszcza, wszystko zapowiada się doskonale.

Bądźcie z nami, szczególnie w social mediach, które coraz częściej przejmują role relacji na obozie.

Miłego Dnia, od nas ale i od Pana Prezydenta!