g. 9.30 Wybory prezydenckie coraz bliżej…

No i pogoda nam się popsuła. Mamy nadzieję, że chwilowo, nie mniej jednak obudziliśmy się w pochmurnej, deszczowej rzeczywistości. Deszcz ma popadać do południa. Na treningi to jednak nie ma wpływu, więc za moment ruszamy zgodnie z planem.

Na codziennym apelu była prawie 100 procentowa frekwencja. Mobilizacja chłopaków jest godna uznania. Codziennie podczas spotkań o godzinie 7.20 omawiamy wydarzenia dnia poprzedniego oraz plan na dany dzień. Przede wszystkim jednak wręczamy nagrody za konkurencje olimpijskie.

Wczoraj najciekawiej zrobiło się po kolacji. Był to czas wystąpień kandydatów na prezydentów, którzy mieli zadanie przekonać wyborców by to właśnie na nich zostały oddane głosy. Atmosfera była gorąca, a emocje udzielały się niemal wszystkim. Każdy kandydat miał trzy minuty na wystąpienie, po czym nastąpiły pytania od  publiczności. Te rozgrzały wszystkich do czerwoności! Pytań było mnóstwo, a niektóre zmuszały kandydatów do ogromnego wysiłku.

Dziś wieczorem odbędzie się debata, w której kandydaci sobie nawzajem będą zadawać pytania. Mamy już plakaty wyborcze, mamy programy wyborcze, kartki do głosowania czekają. Wybory odbędą się we wtorek.

Walka o głosy jest zacięta i szczególnie po wczorajszych wystąpieniach, okazuje się, że nie ma głównego kandydata do zwycięstwa. A kandydatami są:

Michał Chomuntowski, Szymon Kazana, Bartek Majer, Dawid Nowak i  Jasiek Siek. Każdy z nich ma trzy osoby sztab 🙂

Tymczasem zamieszczamy kilka zdjęć z tworzenia bransoletek przez kilku najmłodszych uczestników obozu 🙂

h