g. 9.55 Ostatni dzień na obozie :(

Niestety obóz mija bardzo szybko. Już jutro wracamy do Warszawy, z czego wcale się nie cieszymy. Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich obozowiczów, a szczególnie tych najmłodszych. Radzą sobie doskonale, są samodzielni i z uśmiechami na twarzy śmigają między treningami a innymi atrakcjami.

Wczoraj wieczorem odbyła się zabawa w stópki/ dłonie na czas. Sprawnościowa konkurencja sprawiła znacznie więcej problemów starszym niż młodszym 🙂 Zabawy było pełno, a śmiechu jeszcze więcej. Część z tych wydarzeń mogliście wczoraj obejrzeć w relacji live na FB.

Zwycięzcami okazali się Wojtek Budzyński, Łukasz Gąsiewski, Michał Klonowski i Janek Pyzel.

Wcześniej Trener Marcin przemaglował trzy najstarsze grupy z piłkarskich słówek po angielsku. Chłopcy wypadli obiecująco, a część zdobyła nawet 100% punktów. W roczniku 2007 najlepszymi wynikami popisali się Szymon Kazana, Bartek Świdnicki. W roczniku 2008 – 9 najlepsi byli Tymek Najdzik, Kuba Zdunek i Michał Chomuntowski. W roczniku 2010 Igor Makowski oraz Michał Jaroszewicz.

W ostatnich dniach dla wszystkich roczników zorganizowaliśmy produkcję pamiątek. Do tej pory na każdym obozie pamiątki zawodnicy kupowali sobie podczas wycieczek. W tym roku z wiadomych względów wycieczek nie było, ale co to byłby za obóz, z którego wracalibyśmy z pustymi rękami?!

Tak więc każdy obozowicz otrzymał koszulkę oraz filiżankę, na której specjalnymi mazakami mógł własnoręcznie namalować co tylko chciał. Dzięki temu powstały wyjątkowo oryginalne produkty, które będą, mamy nadzieję, dobrze kojarzyły się z naszym obozem 🙂