Lesznowola – Football Talents (akt.1)

Ledwie wczoraj wieczorem skończyliśmy mecz ligowy z KS Ursynów, a już jutro (w sobotę) o godzinie 10.00 rozegramy drugi, tym razem z UKS Lesznowola. Rywala znamy niewiele słabiej od kolegów z Ursynowa. Kilka wspólnych rywalizacji było niezwykle zaciętych, a ich dramaturgia jest w naszych głowach do dziś 🙂

Mecz odbędzie się w Nowej Woli, przy ul. Krasickiego 176 o godzinie 10.00 w sobotę 29.08. Zbiórka o godzinie 9.00. Zabieramy dokument ze zdjęciem, ochraniacze, ortalion, niebieskie getry i wodę. Przyjeżdżamy w koszulkach Polo i dresach FT. Gramy na naturalnej trawie.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki. Prawdopodobnie rodzice nie zostaną wpuszczeni na obiekt i będą mogli oglądać spotkanie wyłącznie z poziomu parkingu, zza ogrodzenia.

Powołania na to spotkanie podamy po dzisiejszym treningu motorycznym o godzinie 17.00 na Hawajskiej – na tartanie. Prosimy o przygotowanie stosownego obuwia. Nie zabieramy korków i ochraniaczy.

Powołania otrzymują:

 1. Mikołaj Brela
 2. Michał Ciechan
 3. Szymon Kazana
 4. Karol Klimek
 5. Bartek Kowalczyk
 6. Szymon Kyrcz
 7. Igor Kyrcz
 8. Tomek Pilarek
 9. Łukasz Sadowski
 10. Julek Sveen
 11. Bartek Świdnicki
 12. Franek Tkaczyk
 13. Mikołaj Warnawin
 14. Szymon Wolak
 15. Igor Wydmański