Meczowa sobota (akt.4)

Na najbliższy weekend mamy zaplanowanych pięć wydarzeń sportowych, ale tym razem wszystkie odbędą się w sobotę. Emocje tego dnia będą więc nam towarzyszyć dokładnie przez cały dzień. Zaczniemy już o 9 rano, by skończyć krótko przed godziną 19.00.

Weekendowe zmagania naszych drużyn rozpoczną się już w sobotę o godz. 9.00. To właśnie wtedy, na boisku przy ul. Kawęczyńskiej 44, swój drugi mecz po powrocie do treningów rozegrają zawodnicy z rocznika 2008 a ich rywalem będzie zespół UKS Błyskawica. Liczymy na to, że nasza drużyna zaprezentuje się odrobinę lepiej niż w ostatni poniedziałek 🙂 , ale przede wszystkim cieszymy się z kolejnych minut jakie nasi chłopcy spędzą w tej rywalizacji na boisku. Zbiórka została zaplanowana na godz. 8.30, a zawodnicy przyjeżdżają na nią gotowi do gry (stroje treningowe + białe getry). Nie zapominają oczywiście również o ochraniaczach, wodzie do picia i ewentualnym zabraniu ortalionu (nie potrafimy przewidzieć jaka będzie pogoda). Prosimy też o zabranie własnego środka do dezynfekcji rąk.

Powołania otrzymują:

 1. Jasiek Siek
 2. Igor Szwarc
 3. Wiktor Woźniak
 4. Tymek Najdzik
 5. Franek Wrotecki
 6. Krzysiek Likos
 7. Antek Derda
 8. Maciek Maciąg
 9. Kuba Zdunek
 10. Staś Zych
 11. Staś Idzikowski
 12. Staś Leszkowicz
 13. Franek Stańczak

Kolejne emocje związane będą z meczem rocznika 2012, który co prawda zdziesiątkowany kontuzjami i nieobecnościami, ale z wiarą w siebie pojedzie na mecz z UKS Lesznowolą. Mecz zaplanowany został na godzinę 10.30 przy ul. Krasickiego 176 w Nowej Woli. Zbiórka o godzinie 9.50. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe od razu przygotowani do gry. Zabieramy wodę i ortalion.

Niestety w związku z obostrzeniami rodzice nie będą mogli wchodzić na teren obiektu sportowego, dlatego zbiórkę organizujemy na parkingu przy bramie, skąd dzieci wraz z Trenerem przejdą na boisko. Rodzice będą mogli obserwować mecz wyłącznie zza ogrodzenia 🙁

Powołania otrzymują:

 1. Adam Haft-Szatyński
 2. Sergiusz Kęsik
 3. Kuba Komorowski
 4. Staś Malik
 5. Mikhai Rak
 6. Gniewko Sękowski
 7. Stefan Słoniewski
 8. Maciek Wierzbicki
 9. Kuba Woda
 10. Wojtek Woźniak

Trzecim sobotnim meczem będzie rywalizacja rocznika 2011 z WAF-em. Na pewno czeka nas trudne zadanie, ponieważ drużyna ta jest tworem złożonym z dwóch, jeszcze niedawno oddzielnych ekip. Ale tak jak często wspominaliśmy naszym celem jest nauka i z całą pewnością wyciągniemy z tej rywalizacji coś dla każdego z zawodników.

Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 przy ul. Lokajskiego 3. Zbiórka o 12.30. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe, przygotowani od razu do gry. Zabieramy wodę i ortalion.

Powołania na to spotkanie podamy na dzisiejszym treningu, a następnie zamieścimy na stronie aktualizując niniejszy wpis.

Powołania otrzymują:

 1. Wojtek Ciećwierz
 2. Antek Drózd
 3. Jasiek Gizowski
 4. Antek Kubicki
 5. Dominik Lipski
 6. Jasiek Pyzel
 7. Marcin Słysz
 8. Antek Tokarski
 9. Oskar Waliszczak
 10. Maks Łukaszewski

Chłopcy z rocznika 2010 wybiorą się w sobotę na boisko przy ul. Małcużyńskiego 4, gdzie będzie miał miejsce XXIII Puchar Wyżyn. Swoją rywalizację rozpoczną po godzinie 13, a ich przeciwnikami będą GKS Chynów, WBS Warszawa, Gwardia Warszawa oraz KS Grom II. Otrzymaliśmy od organizatorów wstępny terminarz, który wygląda tak:

13.20  KS Grom II   – FT
14.00  Gwardia W-wa – FT
14.40  FT  – GKS Chynów
15.20  WBS W-wa     – FT

Zawodnicy przyjeżdżają na zbiórkę o godz. 12.40, w dresach i koszulkach polo FT. Zabierają ze sobą spodenki treningowe oraz białe getry (koszulki rozda na zbiórce trener Marcin). Nie zapominają oczywiście również o ochraniaczach, wodzie do picia i ewentualnym zabraniu ortalionu (nie potrafimy przewidzieć jaka będzie pogoda). Rodziców prosimy również o wyposażenie zawodników w dodatkową butelkę wody oraz coś lekkiego do zjedzenia między meczami (np banany).

Powołania otrzymują:

 1. Michał Jaroszewicz
 2. Igor Makowski
 3. Mateusz Gracz
 4. Olek Jędrysiak
 5. Krzysiek Komorowski
 6. Bartek Majer
 7. Tomek Salski
 8. Wojtek Fimowicz
 9. Sebastian Klotz
 10. Igor Elwartowski

Na koniec czeka nas mecz o stawkę, czyli rywalizacja rocznika 2007 z KS Halinów, o awans do I Okręgowej Ligi Trampkarzy. Będzie to coś wyjątkowego, bo na tego typu wydarzenia czekaliśmy od Listopada poprzedniego roku. W sobotę zagramy I mecz, a we wtorek rewanż.

Mecz zagramy w Milanówku o godzinie 17.00 przy ul. Turczynek 8. Zbiórka o godzinie 16.00. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT, nie przebrani do gry. Zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, ortaliony, wodę i dokument ze zdjęciem.

Na meczu będą obowiązywały dodatkowe obostrzenia, o których poinformujemy rodziców drogą mailową.

Powołania na to spotkanie podamy na dzisiejszym treningu, a następnie zamieścimy na stronie aktualizując niniejszy wpis.

Powołania otrzymują:

 1. Igor Kyrcz
 2. Julek Sveen
 3. Mikołaj Brela
 4. Tomek Pilarek
 5. Igor Wydmański
 6. Szymon Wolak
 7. Łukasz Sadowski
 8. Bartek Kowalczyk
 9. Kuba Janus
 10. Szymon Kazana
 11. Kuba Musialik
 12. Karol Klimek
 13. Szymon Kyrcz
 14. Kuba Kusyk
 15. Michał Ciechan