Nie dla nas I liga

Rewanż w Halinowie, po wyraźnej porażce w pierwszym meczu, był w pewnym sensie formalnością, ale podchodząc do niego nie myśleliśmy o losach dwumeczu, tylko o tym jednym spotkaniu. Zależało nam, żeby wypaść ambitnie i z charakterem, czyli zgodnie z duchem sportu. Z tego na pewno możemy być dumni bo walczyliśmy do ostatniej minuty.

Przebieg meczu nie ułatwiał nam sprawy, a właściwie to sami sobie nie ułatwialiśmy. Mimo dużych chęci, popełnialiśmy błędy, których w całym poprzednim sezonie nie oglądaliśmy ani razu. W efekcie rywal prowadził do przerwy już 4:0.

Po przerwie było lepiej bo tę cześć spotkania zremisowaliśmy 2:2, ale nadal gole dla rywali strzelaliśmy bardziej my, niż przeciwnicy. Poza ostatnią, szóstą bramką, którą gospodarze po ładnej akcji i strzelili głową.

Dla FT trafił najlepszy na boisku Szymon Kazana po podaniu wracającego po ciężkiej kontuzji Mikołaja Warnawina oraz Mikołaj Warnawin po asyście… Szymona Kazany.

Szymon Kazana zachowywał się przez cały mecz jak na kapitana przystało. Walczył, biegał, podpowiadał. Kiedy była potrzeba stanął między słupkami, aby ponownie wyjść w pole i zanotować asystę i bramkę. Chcielibyśmy aby więcej osób poszło śladami Szymona w kontekście samych boiskowych zachowań, niezależnie od pozycji.  Brawo Kazik!

Wyróżnienie dla Mikołaja Warnawina. Wrócił po kontuzji, bez obaw, z ogromnymi chęciami, w dużej mierze na własne życzenie. W nagrodę asysta, gol i świadomość, że to co najtrudniejsze jest już za nim. Brawo Mikołaj!

A że pierwsza liga to dla nas za wysokie progi – nie szkodzi. W drugiej też będzie ciekawie 🙂

1. Igor Kyrcz, bramkarz 1-15 minuta
  2. Szymon Kazana, kapitan, bramkarz pomiędzy 15 a 45 minutą, 1 gol i 1 asysta