Oferta dodatkowych treningów indywidualnych

Po dwóch miesiącach kwarantanny wszyscy jesteśmy stęsknieni za graniem w piłkę. Korzystając z faktu, że dzieci nie chodzą do szkoły i często przedpołudnia lub wczesne popołudnia mają wolne, postanowiliśmy przedstawić Państwu ofertę dodatkowych treningów indywidualnych. To Państwo wybieracie dzień, godzinę i trenera, z którym chcecie by Wasze dziecko ćwiczyło.

Oferta jest prosta. Rodzice wybierają jednego z naszych Trenerów, kontaktują się bezpośrednio z nim i wspólnie ustalają dogodny termin (do zatwierdzenia przez zarządcę boiska).

Treningi będą trwać 60 minut. Mogą być przeprowadzone indywidualnie z jednym zawodnikiem lub maksymalnie z czterema jednocześnie. Mogą to być zajęcia jednorazowe lub częstsze. Oferta obowiązuje w Czerwcu i w razie zainteresowania może być ewentualnie przedłużana na miesiące wakacyjne.

Mogą to być zajęcia przeprowadzone pod dowolnym kątem – To Państwo możecie zdecydować, czy ma to być trening techniczny, motoryczny, sprawnościowy itd. Mogą Państwo też oddać tę decyzję w “ręce” trenera.

Zajęcia odbywać się będą  na boisku przy ul. Szolc- Rogozińskiego lub przy ul. Hawajskiej, ale zaznaczamy, że z powodów organizacyjnych bardziej prawdopodobne są treningi przy ul. Szolc – Rogozińskiego.

Koszt zajęć to 180 zł niezależnie od trenera, miejsca, oraz tego czy są to zajęcia z jednym, dwoma, trzema czy czterema zawodnikami jednocześnie. (Przy np trójce koszt na osobę wynosi 60 zł). Dla jakości treningów między zawodnikami może być maksymalnie 2 lata różnicy. W wyjątkowych sytuacjach różnica może być większa ale po konsultacji z Trenerem prowadzącym.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich zawodników i zawodniczek Football Talents niezależnie od wieku oraz dla zawodników z poza FT, lub naszych byłych zawodników w dowolnym wieku.

Kontakty do Trenerów:

  • Trener Marcin 697-216-492, marcin@footballtalents.pl
  • Trener Patryk 535-264-099, patryk@footballtalents.pl
  • Trener Filip 508-066-744, filip@ftschool.pl