Opłata za Maj i Czerwiec

Zamieszanie związane ze wznowieniem treningów oraz przepychanki na linii rząd – władze warszawy spowodowały niejasną sytuację odnośnie płatności w FT. Sami nie wiedzieliśmy na czym stoimy i kiedy będziemy mogli ruszyć z zajęciami, a tym samym przyznajemy, że nie wiedzieliśmy jak podejść do tematu płatności. Musieliśmy czekać…

Zanim jednak o tym, na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom  za wsparcie udzielone nam w kwietniu, kiedy to nasze losy całkowicie oddaliśmy w Wasze ręce. Każdy rodzic mógł sam zdecydować, czy chce/może zapłacić składkę, a jeśli tak to w jakiej wysokości. Otrzymaliśmy bardzo różne wpłaty, ale w pełni szczerze, każdemu rodzicowi z osobna mówimy wielkie dzięki! Tym, którzy zapłacić nie mogli mówimy, że to jak najbardziej rozumiemy i nie chcemy, żebyście czuli się zakłopotani tą trudną sytuacją. Każdy nasz zawodnik ma takie same prawa i jest dla nas tak samo ważny, dla wszystkich dostępne są spotkania na Zoomie i treningi na Facebooku, dla wszystkich jesteśmy pod mailem czy telefonem, niezależnie czy opłatę w kwietniu uregulował w całości, części czy wcale.

Serdecznie dziękujemy też wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc szkółce (czy bezpośrednio trenerom) poprzez miłe słowa, dodawanie otuchy, czy samo zainteresowanie. Takie gesty w tym czasie były, są i będą wiele warte. Nadają sens naszej pracy i czekaniu na powrót do niej.

Dzięki Wam możemy dziś powiedzieć, że lepiej czy gorzej, ale tę najtrudniejszą sytuację w historii szkółki przetrwamy. Trenujemy na Facebooku, widzimy się na Zoomie i z całą pewnością te aktywności pomagają obu stronom. W tym dziwnym czasie świadomość, że konkretnego dnia, o konkretnej porze jest coś do zrobienia, dawała namiastkę poczucia normalności, układała harmonogram dnia i chociaż częściowe oderwanie się od jakże lubianego do tej pory słowa korona ?

Wracając do opłaty. Szykując się do wznowienia treningów od początku maja napisaliśmy, że wszyscy zadeklarowani do powrotu zobowiązani są zapłacić 100% stawki za Maj, a pozostałych obowiązuje „zasada kwietniowa”. Gdy dowiedzieliśmy się, że 4 Maja nie wystartujemy czekaliśmy na zielone światło, nadal mając nadzieję, że start będzie z początkiem miesiąca, przez co wstrzymaliśmy się z komunikatem odnośnie płatności.

Niestety jak wiemy tak się nie stało. Ruszamy w połowie miesiąca. Zostały dokładnie dwa tygodnie zajęć w Maju. Nadal jednak nie wiemy w jakiej formie będziemy trenować. Pierwsze treningi odbędą się na pewno w 6 osobowych składach, ale kiedy przejdziemy na składy 14-osobowe, nie wiemy.

Koniec końców musimy jednak ustalić wysokość opłaty. Znów chcąc zostawić Państwu pewną dowolność zdecydowaliśmy, że:

– osoby, które uczestniczyć w majowych zajęciach nie będą, trzymają się zasady kwietniowej, czyli płacą tyle ile mogą i chcą lub nie płacą wcale,

– pozostałych prosimy o uiszczenie opłaty w wysokości minimum 70%. Oczywiście będziemy bardzo wdzięczni za wpłaty na poziomie 100%, ale rozumiemy, że nie wszyscy mogą/chcą sobie na to pozwolić.

Kierując się powyższą zasadą osoby, które zadeklarowały udział w treningach majowych a do tej pory płaciły stawkę wynoszącą:

– 210 zł płacą 150 zł.

– 180 zł płacą 125 zł

– 100 zł płacą minimum 70 zł

– osoby, mające indywidualnie wyliczaną opłatę opłacają  70% swojej opłaty

Jeśli ktoś z Państwa wpłacił nam już więcej niż 70% i chciałby otrzymać zwrot nadpłaconych środków prosimy o kontakt mailowy. Tych, którzy wpłacili mniej, prosimy o dopłaty.

Dzięki kolejnym etapom odmrażania gospodarki, wiemy że Czerwiec będzie pełnym i normalnym miesiącem treningów, dlatego wówczas opłata będzie wynosiła 100%.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i przekazanie nam świadomości, że jesteście z nami!