Ostatni meczowy weekend (akt.4)

Nie tak miała wyglądać piłkarska wiosna w tym roku, ale trzeba było się dostosować do panującej sytuacji. Gdy obostrzenia zelżały staraliśmy się zorganizować naszym zawodnikom jak najwięcej meczów w niemal każdy weekend, a kilka razy rozgrywaliśmy sparingi też w tygodniu. Nie inaczej będzie w ostatnią sobotę i niedzielę przed wakacjami.

Przed nami aż sześć spotkań towarzyskich z udziałem zawodników z siedmiu grup treningowych. Większość w sobotę, ale w przeciwieństwie do poprzedniego tygodnia, jeden zostawiliśmy sobie na niedzielę. A więc po kolei:

“Zakończenie sezonu w Ożarowie”

W sobotę przed południem swój ostatni mecz przed wakacjami rozegrają zawodnicy z rocznika 2008, których ponownie swoją obecnością wspomogą młodsi koledzy z grupy 2009/10. Mamy nadzieję, że będzie to kolejny pożyteczny sprawdzian a powołani na ten mecz chłopcy pokażą się z jak najlepszej strony 🙂

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00, a my na zbiórce pod adresem: ul.Poznańska 123 – spotykamy się 30 minut wcześniej. Zawodnicy przyjeżdżają gotowi do gry, ubrani w stroje treningowe a zabrane białe getry, ochraniacze oraz obuwie do gry (w miarę możliwości korki, a nie żwirówki bo mecz odbędzie się na naturalnej trawie) założą na miejscu. Nie zapominają oczywiście również o wodzie do picia i ewentualnym zabraniu ortalionu (nie potrafimy przewidzieć jaka będzie pogoda). Prosimy również o posiadanie własnego środka do dezynfekcji rąk.

Powołania otrzymują:

 1. Staś Idzikowski
 2. Rysio Woda
 3. Staś Leszkwicz
 4. Michał Jaroszewicz
 5. Maciek Maciąg
 6. Staś Zych
 7. Franek Wrotecki
 8. Tymek Najdzik
 9. Wiktor Woźniak
 10. Kuba Zdunek
 11. Antek Derda
 12. Jasiek Siek
 13. Kuba Mąka
 14. Szymon Mizikowski
 15. Jurek Kiełbowicz

“Zakończenie sezonu w Łazach”

W kolejnym meczu również będziemy poza Warszawą, ale zupełnie po przeciwnej stronie, bowiem zawitamy do  Łaz. Tam rocznik 2012 zmierzy się z Orlętami Mroków i FC Lesznowola w trójmeczu. Początek zaplanowaliśmy na godzinę 10.15. Zbiórka o 9.40 przy ul. Ks.Henryka Słojewskiego 1 w Łazach. Przyjeżdżamy przebrani do gry w stroje treningowe. Zabieramy wodę i czapkę z daszkiem

Powołania otrzymują;

 1. Adam Haft- Szatyński
 2. Sergiusz Kęsik
 3. Kuba Komorowski
 4. Ignacy Kozłowski
 5. Staś Malik
 6. Marcin Świdnicki
 7. Andrzej Tokarski
 8. Maciek Wierzbicki
 9. Kuba Woda
 10. Wojtek Woźniak

NIESTETY TRENER DRUŻYNY REAL FOOTBALL TEAM W PIĄTKOWY WIECZÓR POINFORMOWAŁ NAS, ŻE NIE DA RADY ZEBRAĆ DRUŻYNY NA SOBOTNIE MECZE ROCZNIKA 2010 I 2013 PRZEZ CO OBA SPOTKANIA ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

BARDZO NAM PRZYKRO, PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU NASZYCH NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW, DLA KTÓRYCH MECZ MIAŁ BYĆ KOLEJNYM WIELKIM PRZEŻYCIEM.

GDYBYŚMY OTRZYMALI TĘ INFORMACJĘ CHOCIAŻ TROCHĘ WCZEŚNIEJ STARALIBYŚMY SIĘ ZORGANIZOWAĆ GRĘ ZASTĘPCZĄ 🙁


“Zakończenie sezonu na Ursynowie”

Również o godzinie 13.00 w sobotę wystąpi rocznik 2011. Rywalem będzie KS Ursynów, a mecz odbędzie się przy ul. Małcużyńskiego 4 w Warszawie. Zbiórkę zaplanowaliśmy na godzinę 12.30. Przyjeżdżamy przebrani w stroje treningowe, gotowi do gry. Zabieramy wodę i czapkę z daszkiem

Powołania otrzymują:

 1. Wojtek Ciećwierz
 2. Antek Drózd
 3. Antek Kubicki
 4. Dominik Lipski
 5. Jasiek Pyzel
 6. Antek Szcześniak
 7. Marcin Słysz
 8. Antek Tokarski
 9. Oskar Waliszczak
 10. Maks Łukaszewski
 11. Kuba Woda
 12. Kuba Komorowski
 13. Wojtek Woźniak

“Zakończenie sezonu w Milanówku”

Na niedzielę zostawiliśmy sobie mecz rocznika 2007, którzy powracają do grania po 11-tu. Naszym rywalem będzie łączony zespół Mustangów i Milanu Milanówek. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 13.30, a zbiórką o godzinie 12.45. Przyjeżdżamy przygotowani jak na mecz ligowy. Zawodnicy w szatni otrzymają stroje meczowe. Zabieramy niebieskie getry.

Powołania otrzymują:

 1. Franek Wrotecki
 2. Mikołaj Brela
 3. Michał Ciechan
 4. Szymon Kazana
 5. Bartek Kowalczyk
 6. Szymon Kyrcz
 7. Igor Kyrcz
 8. Kuba Musialik
 9. Julek Sveen
 10. Bartek Świdnicki
 11. Franek Tkaczyk
 12. Mikołaj Warnawin
 13. Igor Wydmański
 14. Wiktor Woźniak
 15. Krzyś Likos