Poniedziałkowy sparing r.2008

Zawodnicy z rocznika 2008 wreszcie będą mieli szansę rozegrać mecz sparingowy 🙂 Odbędzie się on co prawda w dość nietypowym terminie, bo w poniedziałek o godz. 18.00, ale wszyscy chyba możemy się zgodzić że nie będzie to dla naszych chłopców żaden problem i z pozytywnym nastawieniem wybiegną na boisko przy ul. Sobieskiego 68.

Do towarzyskiej rywalizacji zaprosił nas zespół Diamonds Academy, w której szeregach swoje umiejętności rozwijają wyłącznie dziewczynki. Jesteśmy bardzo ciekawi jak na tle swoich rówieśniczek wypadną zawodnicy FT i mamy nadzieję, że ta potyczka wiele nauczy zarówno jeden jak i drugi zespół 🙂

Na zbiórce spotykamy się na miejscu o godz. 17.50, a przyjeżdżamy na nią gotowi do gry. Zawodnicy zakładają koszulki i spodenki treningowe, a do nich białe getry (które tak samo jak korki, założą dopiero przy boisku). Nie zapominają oczywiście również o ochraniaczach, wodzie do picia i ewentualnym zabraniu ortalionu (nie potrafimy przewidzieć jaka będzie pogoda). Prosimy, aby każdy zawodnik miał ze sobą środek do dezynfekcji rąk, ponieważ nie wiemy, czy przy boisku gospodarzy takowy się znajduje.

Powołania otrzymują:

1.  Igor Szwarc
2.  Staś Zych
3.  Kuba Mąka
4.  Wiktor Woźniak
5.  Tymek Najdzik
6.  Franek Wrotecki
7.  Krzyś Likos
8.  Kuba Zdunek
9.  Antek Derda
10. Maciek Maciąg
11. Adam Wróblewski
12. Jurek Kiełbowicz
13. Szymon Mizikowski
14. Piotrek Olewniczak – prośba o potwierdzenie obecności
15. Staś Idzikowski – prośba o potwierdzenie obecności
16. Rysio Woda