Rocznik 2007 zagra baraże o I ligę!

Późnym środowym wieczorem otrzymaliśmy komunikat, którego wcale się nie spodziewaliśmy! Zgodnie z komunikatem MZPN z czasu kwarantanny byliśmy przekonani, że rozgrywki ligowe skończyły się przynajmniej do czasu po wakacjach, ale będzie jednak inaczej. Otóż rocznik 2007 FT, jako mistrz 3 ligi poprzedniego sezonu weźmie udział w barażach o I Warszawską Ligę Okręgową Trampkarzy! Naszym przeciwnikiem będzie II – go ligowy zespół KS Halinów!

Los zdecydował, że pierwsze spotkanie zagramy w roli gospodarza, a rewanż w roli gości w Halinowie. MZPN wyznaczył termin pierwszego meczu na sobotę 20.06.2020r. na godzinę 12.00, a rewanż 23.06 we wtorek na godzinę 18:00 w Halinowie.

Czy ostatecznie będą to dokładnie takie godziny dowiemy się w poniedziałek 17.06 ale nie zmienia to faktu, że czekają nas jeszcze tej piłkarskiej wiosny ogromne emocje czysto sportowe, które lubimy najbardziej.

Dla chłopaków taki baraż to pewnego rodzaju nagroda za rzetelną pracę od wielu lat oraz ogrom nowych doświadczeń. A co przyniosą te mecze to zobaczymy już za dwa tygodnie ! 🙂

Baraże są organizowane w związku z utworzeniem od przyszłego sezonu I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy.