Rozkład gier 3/4.10 (akt.1)

Przeszło dwadzieścia meczów rozegraliśmy we wrześniu. W Październiku liczba zapewne będzie podobna, a zaczynamy już w tą sobotę i niedzielę. Tym razem zagramy 4 spotkania, tylko ligowe. W sobotę wystąpi rocznik 2008, a na niedzielę zaplanowane są mecze roczników 2007, 2010 i 2011.

Ligowy weekend rozpoczniemy od meczu chłopców z grupy 2008/09, którzy jako jedyni zagrają w sobotę. Wybiorą się oni na boisko przy ul. Mścisławskiej 1, gdzie od godz. 10.30 mierzyć się będą z Turbo Football Academy. W ostatnich dwóch meczach nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo pozytywnie więc liczymy, że i tym razem nie będzie inaczej 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.45, a ze względu na brak szatni zawodnicy przyjeżdżają na nią gotowi do gry. Oznacza to, że mają założyć niebieskie getry, ochraniacze, odzież termiczną oraz zabierają ze sobą bluzy/kurtki FT nie zapominając o dokumencie ze zdjęciem 🙂 Stroje “meczowe” rozda na zbiórce trener Marcin.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:Zawodnicy z rocznika 2011 wciąż czekają na pierwsze ligowe punkty, a tym razem poszukają ich w niedzielnym starciu przy ul. Lokajskiego 3. Zadanie to zapowiada się jednak bardzo trudno, bo na Ursynów przyjeżdża najlepsza jak do tej pory drużyna V ligi – Torpedo Mokotów, a początek spotkania został zaplanowany na godz. 10.00. Rywal z pewnością postawi nam trudne warunki, ale nasi zawodnicy na pewno postarają się znów dostarczyć nam wielu pozytywnych emocji 🙂

Na zbiórce spotykamy się o godz. 9.20, a w związku z prawdopodobnym brakiem szatni zawodnicy przyjeżdżają na nią przebrani do gry. Oznacza to, że mają założyć białe getry, ochraniacze, spodenki treningowe, odzież termiczną oraz zabierają ze sobą bluzy/kurtki FT nie zapominając przy tym o dokumencie ze zdjęciem 🙂 Prosimy też, aby chłopcy mieli przy sobie skarpety oraz obuwie na zmianę które założą po zakończeniu spotkania. Koszulki “meczowe” rozda na zbiórce trener Marcin.

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:W niedzielę o godzinie 10:00 chłopcy z rocznika 2010 rozegrają mecz w Łazach z drużyną UKS Iwiczna przy ul. Słojewskiego 1. Przeciwnik na pewno będzie wymagający, jest na wyższej pozycji w tabeli od nas, więc nie będzie to łatwa przeprawa.

Na zbiórce spotykamy się o godzinie 9:00, a zawodnicy przyjeżdżają na nią w dresach i koszulkach polo FT. Zabieramy DOKUMENT ze zdjęciem, niebieskie getry, ochraniacze, odpowiednią do pogody odzież oraz wodę do picia 🙂

Prosimy żeby zarówno zawodnicy jak i wszyscy rodzice, chcący oglądać to spotkanie mieli ze sobą maseczki.

Powołania otrzymują:


Także w niedzielę swój mecz ligowy rozegra rocznik 2007. Naszym przeciwnikiem będzie świetnie nam znany zespół KS Ursynów. Niestety do tej rywalizacji podejdziemy osłabieni oraz z w nieco gorszych nastrojach po dwóch porażkach z rzędu.

Nasz zespół jednak nie raz pokazywał, że w trudnych momentach umie się wspiąć na wyżyny swoich możliwości. Wierzymy więc, że tak będzie i tym razem 🙂

Mecz zaplanowany został na godzinę 13.00. Zbiórka o godzinie 12.00 w Milanówku przy ul. Turczynek 8. Przyjeżdżamy w dresach i koszulkach polo FT, zabieramy białe i niebieskie getry, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, odzież termiczną, wodę i ortalion.

Powołania otrzymują:

  1. Szymon Kazana
  2. Karol Klimek
  3. Bartek Kowalczyk
  4. Kuba Kusyk
  5. Igor Kyrcz
  6. Szymon Kyrcz
  7. Kuba Musialik
  8. Tomek Pilarek
  9. Łukasz Sadowski
  10. Julek Sveen
  11. Bartek Świdnicki
  12. Szymon Wolak
  13. Igor Wydmański